Snímek obrazovky 2021 10 20 v 15.32.30

Webinář na téma „Možnosti snižování uhlíkové stopy ve výstavbě“

Webinář časopisu ASB a společnosti CEMEX Czech Republic se věnuje možnostem architektů a developerů, jak aktivně snižovat uhlíkovou stopu ve výstavbě. Účastníky byli zástupce společnosti CEMEX Czech Republic Petr Dobrý a Jolana Říhová, šéfredaktorka časopisu ASB.

Produktový webinář navazuje na diskusní kulatý stůl, který proběhl v září 2021 na České komoře architektů.

Se zástupcem společnosti CEMEX Czech Republic jsme se ve webináři věnovali současným možnostem zohlednění environmentálního hlediska v rámci výroby cementu a betonu. Zaměřili jsme se také na nabídku materiálů směřujících ke snižování uhlíkové stopy, které mohou ve svých projektech využít architekti a projektanti. CEMEX patří mezi největší celosvětové hráče v cementárenství a a na snižování uhlíkové stopy výroby se aktivně podílí už od 90. let.

Webinář se společností CEMEX: Možnosti snižování uhlíkové stopy ve výstavbě

Petr Dobrý
Technický expert s dlouholetou zkušeností v oblasti cementu, betonu a přísad. V rámci společnosti CEMEX Czech Republic je zodpovědný za dozor kvality betonu, optimalizace a inovace. Z hlediska inovací je jeho posledním projektem implementace betonů Vertua s výrazně sníženou uhlíkovou stopou.

Partner akce: CEMEX Czech Republic

LOGO CEMEX FULL C ING Ajpg

 

red