Brother Business Smart: Chytrý pomocník pro malou kancelář

Brother Business Smart: Chytrý pomocník pro malou kancelář

Tiskněte fotografie přímo ze svého chytrého telefonu nebo tabletu. Skenujte dokumenty a rovnou je odesílejte e-mailem nebo ukládejte na cloud. Využívejte integrované funkce moderního faxování. A hlavně - snižte své náklady na tisk. Pomůže vám s tím Brother Business Smart.

Nová řada multifunkčních zařízení Brother Business Smart bourá dlouho zažité klišé, že inkoustová tiskárna se hodí maximálně na domácí použití. Má v sobě totiž vše, co malá kancelář nebo studio potřebuje, a navíc díky kombinaci kvalitního zpracování a vysokokapacitních inkoustových náplní prodlužuje životnost a snižuje náklady na tisk.

Dlouhá výdrž a vysoká kapacita
Tiskárna tiskne rychlostí 22 stránek za minutu v monochromatickém režimu, při barevném tisku vytiskne o dvě stránky méně. Oboustranný tisk je možný buď ze zásobníku, nebo z ručního podavače. Funkce bezokrajového tisku je dostupná pro 9 formátů včetně A4, A3 a několika fotoformátů. Výhodou jsou i inkoustové náplně, s dostatečnou kapacitou pro 2400 černobílých nebo 1200 barevných stránek. Standardní zásobník pojme 250 listů až do velikosti formátu A3.

Přestože řada Brother Business Smart není specializovaná na tisk fotografií, je vybavena připojením PictBridge a je schopná tisknout přímo z USB disku. Kromě toho umožňuje úpravu fotografií před tiskem na LCD displeji.

Kopíruje, skenuje, zvětšuje i zmenšuje
Barevná kopírka kopíruje rychlostí 12 stránek za minutu v monochromatickém a 9 stránek za minutu v barevném režimu. Maximální rozlišení má 1200 x 2400 dpi mono a 1200 x 600 dpi barevně. Možnost zmenšení/zvětšení se pohybuje mezi 25 % a 400 % s možností krokování po 1 %. Maximální počet kopií stránky je 99 a při kopírování z knihy lze zapnout korekci tmavých okrajů a zkosení. Pro vícestránkové kopírování je k dispozici podavač ADF do kapacity 35 listů.
Skener disponuje maximálním interpolovaným rozlišením 19200 x 19200 dpi a jednu stranu formátu A4 naskenuje za 3,37 sekundy. Skenovat je možné do souboru, e-mailu, e-mailového serveru, OCR, obrázku, USB flash disku, FTP a sítě. Skener podporuje cloudové služby Google Drive, Flickr, Picasa, Dropbox, Evernote, Skydrive a Box.

Zkuste to bez drátů!
Velkou výhodou je možnost bezdrátového tisku, se zařízeními Brother Business Smart je možné komunikovat prostřednictvím Wi-Fi. Netýká se to samozřejmě jen tisku z telefonu, ale jakékoli jiné bezdrátové výměny dat. Podporovány jsou platformy Android, iOS, Windows a rozhraní Google Cloud Print a Apple AirPrint.
Komunikaci usnadňuje barevný dotykový displej (u modelu MFC-J5320DW má úhlopříčku 6,8 cm, u modelů MFC-J5620DW a MFC-J5720DW 9,3 cm).

Multifunkční zařízení Brother Business Smart jsou ideálním řešením pro domácnosti a malé kanceláře, které vyžadují perfektní výkon, kvalitní zpracování a nízké náklady na tisk.

Více o jednotlivých modelech řady Brother Business Smart se dozvíte na www.brotherprint.cz.

Text, foto a video: Brother International CZ

ZDROJ: PR článek společnosti Brother International CZ

RubrikyUdálosti