asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Začíná 2. ročník Beton University

13.04.2011
Zapište se i vy na semináře 2. ročníku Beton University, které jsou zařazeny do akreditovaných vzdělávacích programů v projektech celoživotního vzdělávání ČKAIT i ČKA a získejte titul na beton! Po úspěšném 1. ročníku věříme, že připravená specializovaná témata seminářů splní vaše očekávání.
Seminář Beton a lité potěry v podlahových konstrukcích řeší problematiku správného navrhování a provádění podlahových konstrukcí v pozemním stavitelství včetně průmyslových podlah. V semináři budou uvedeny vhodné materiály pro nosné a podkladové konstrukce podlah, nejčastější poruchy nosných a podkladových vrstev podlah včetně jejich příčin a možného způsobu odstraňování. Semináře se uskuteční 14. 4. v Ostravě a 5. 5. v Českých Budějovicích.

Seminář na téma Betony a pohledové betony nabízí přehled konstrukcí objektů pozemních staveb, které lze navrhnout a postavit z betonu; součástí semináře bude i specifikace vhodného typu betonu pro tyto konstrukce. Dále se seminář zaměří na použití betonu jako architektonického prvku – na pohledové plochy a barevnost včetně příkladů realizací. Nejbližší seminář se bude konat 19. 5. v Brně.

Jsou určeny pro architekty, projektanty, stavební firmy, investory, stavební dozory, studenty, učitele a širokou odbornou veřejnost.

Více informací naleznete na www.betonuniversity.cz.

(Českomoravský beton)

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media