Delta Light ve světle novinek a inovací

The Lighting Bible 14 se rozšiřuje o sérii zbrusu nových a inovovaných funkčních i estetických svítidel. Vstupte s námi do světa Pure Lighting Pleasure a prozkoumejte hranice designu, výkonu, architektury a inovativních technologií.

Rozptýlené světlo všude kolem

SUPERLOOP je jasným příkladem, že svítidlo může být funkční, dekorativní a současně může přitahovat pozornost. Tuto širokou řadu svítidel nově doplňuje verze SUPERLOOP OVAL, která dokáže rozptylovat světlo po celém obvodu.

Hranatý design svítidla Octav kontrastuje s oblou křivkou spodní
Hranatý design svítidla Octav kontrastuje s oblou křivkou spodní | Zdroj: Delta Light

Jemná záře koule jako archetyp

OONO skrývá víc než jen jemnou všeobjímající záři. Kombinuje elegantní vzhled s hřejivým efektem rozptýleného světla a spojuje robustní vzhled kovu s čistotou skla. Jde o výjimečné svítidlo, které sjednocuje exteriér a interiér, vytváří souhru přímých linií s dokonalými kruhovými tvary.

Robustní vzhled svítidla Oono zjemňují oblé křivky skla.
Robustní vzhled svítidla Oono zjemňují oblé křivky skla. | Zdroj: Delta Light

Design, který poutá pozornost

OCTAV zaujme na první pohled a je těžké z něj spustit oči. Čím déle se na něj člověk dívá, tím více designových prvků odhaluje. Ať už jde o hranatý design svítidla, který je v naprostém kontrastu s jeho zaoblenou spodní částí, nenápadně umístěný pant uvnitř těla svítidla nebo důmyslně skrytá optika.

Zdroj: Delta Light Czech, kompletní informace o nové kolekci naleznete na: https://new.deltalight.com/