Galerie(3)

Entero. One for all

Společnost Delta Light odhalila zcela novou produktovou řadu svítidel – Entero. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit takové svítidlo, které by se dalo použít napříč všemi možnými projekty, v interiéru i exteriéru, snadno kombinovatelné i s dalšími svítidly ze série Delta Light. Zkrátka jediné svítidlo pro všechny účely.

Entero spojuje výkon a eleganci, pohodlí a přesnost. Jedná se o jedinou řadu svítidel, která nabízí nejen osvětlení s výkonem, ale je ideální také pro vytvoření příjemné atmosféry. Díky nepřeberným možnostem instalace představuje Entero snadno použitelné osvětlení pro všechny projektanty, interiérové designery i architekty.

Srdcem svítidla je pokročilý LED zdroj

K dosažení nekompromisní kvality zpracování řady svítidel Entero byla využita jen ta nejlepší technologie. V celé řadě svítidel jsou použity pokročilé LED čipy Bridgelux spojující vysoký výkon, maximální účinnost a vysoce kvalitní osvětlení. Svítidla Entero jsou k dispozici ve verzích Tunable White a Soft Dim.

Zdroj: Delta Light Czech

Tunable White

Pozitivně ovlivňuje cirkadiánní rytmus ovlivňující kvalitní spánek, koncentraci a úroveň bdělosti. Cirkadiánní hodiny každého člověka je vhodné stimulovat umělým osvětlením napodobujícím cyklus denního světla. Svítidlo Entero ve verzi Tunable White je příkladem svítidla, které dokáže simulovat denní světlo změnou teploty barev během dne.

Zdroj: Delta Light Czech

Soft Dim

Technologie Soft Dim LED napodobuje chování běžných svítidel při stmívání, kdy se teplota barvy svitu zvyšuje. V rámci řady Entero je technologie Soft Dim k dispozici v několika úhlech vyzařování a stmívá se od 3000K do 1800K. Stmívání lze provádět jak běžným fázovým stmíváním, tak i stmíváním 1-10V nebo DALI.

Zdroj: Delta Light Czech

Optický výkon, přesně řízené paprsky

Superspot, dokonalé bodové osvětlení

K dosažení co nejužšího úhlu osvětlení je malý LED čip uzavřen do středu čočky. Každý světelný paprsek vycházející z LED diody je tak zachycen čočkou a veden požadovaným směrem. Výsledkem je 10° ohraničený úhel paprsku s přesným dopadem, který je ideální pro zvýraznění nejmenších objektů nebo pro vytváření dramatických scenérií.

Zdroj: Delta Light Czech

Hybridní optika pro paprsky z různých úhlů

Využitím hybridní optiky je možné dosáhnout různých úhlů osvětlení. Optika kombinuje vysoce účinný reflektor s malým krytem LED diody. Díky tomu nabízí optimální konzistenci barev, a to i při použití verze Tunable White a Soft Dim.

Hybridní optika zároveň snižuje rozptylové světlo na minimum a činí žlutý LED zdroj méně viditelný. Jakákoli výměna sestavy svítidel Entero s hybridní optikou je velmi snadná. Optiku lze snadno vyjmout bez použití jakéhokoli nářadí.

Zdroj: Delta Light Czech

Wallwash reflektor

Kromě symetrického způsobu osvětlení nabízí Entero také řešení pro vertikální osvětlení. Reflektor Bartenbach uvnitř svítidla Entero v provedení Wallwash je speciálně navržen pro vestavnou instalaci osvětlení, které vytváří rovnoměrný efekt na svislých plochách.

Více o produktové řadě Entero naleznete na: https://new.deltalight.com/entero/product/

Delta Light Czech, showroom Vlastislavova 11, Praha 4

www.deltalight.cz ; www.svítidla-deltalight.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Delta Light Czech