GROHE Blue Pure

Kvalitní pitná voda přímo z kohoutku. Nový systém GROHE odbourá hromady plastových lahví

Partneři sekce:

Kuchyňský systém GROHE Blue Pure poskytuje dokonale chutnající, ošetřenou vodu přímo z dřezové baterie. Společnost GROHE nyní na trh uvádí čtyři nové modely tohoto systému, a to s výpustí ve tvaru C, L, nebo U, a variantu s vytahovací sprškou.

Pití vody z kohoutku má mnoho výhod. Ve srovnání s pohodlím, které přináší čerstvě filtrovaná voda kdykoliv dostupná přímo z kuchyňské baterie, nedává voda z PET lahví žádný smysl. Filtr má navíc kompaktní tvar, který se snadno vejde do kuchyňské linky. Výměnou plastových lahví za filtrovanou vodu z kohoutku může každý pomoci bojovat s celosvětovým problémem plastového odpadu.

Kromě toho se ušetří emise CO2 a spotřeba vody, které vznikají při výrobě vody balené. Udržitelný život nemusí znamenat kompromis, je dokonce pohodlnější: Už nikdy nebudete muset tahat těžké tašky, zbytečně pálit benzín na cestách do supermarketu v případě nečekané návštěvy nebo řešit recyklaci prázdných PET lahví. Díky zdroji vody   v kuchyni je čerstvá a filtrovaná pitná voda k dispozici 24 hodin denně a sedm dní v týdnu.

Vhodné pro jakoukoliv vodu

Nabídka filtrů GROHE se dokonale hodí nejen k baterii GROHE Blue Pure, ale především k jakékoli místní vodě. Se správným filtrem může každý zažít čistotu vody a její lahodnou chuť. Pro oblasti s měkkou vodou je řešením jednoduchá filtrace, například aktivní uhlíkový filtr GROHE.

Je to nejlepší začátek pro zlepšení kvality vody, protože odstraňuje hrubé částice, jako je písek a nečistoty, a zajišťuje tak optimální kvalitu kohoutkové vody. Díky redukci nepříjemně chutnajících látek, jako je chlór, se dokonale hodí k baterii GROHE Blue Pure, která promění vodu v čistý požitek z pití.

GROHE Blue Pure Baucurve Activated Carbon Filter 30580000 Mood1
GROHE Blue Pure | Zdroj: GROHE

Pro oblasti s tvrdou vodou jsou ideální filtry velikosti S, M nebo L, které se pyšní certifikací Cradle to Cradle Certified®na úrovni Bronze. V kombinaci s kuchyňským systémem GROHE Blue voda projde několika stupni filtrace, které snižují obsah nežádoucích látek a vodního kamene.

Na úplně jinou úroveň pak vodu povýší hořčíkový a zinkový filtr, také oceněný certifikací Cradle to Cradle Certified®Bronze. Přidá do každého litru vody až 35 mg hořčíku a 3 mg zinku. Filtr poskytuje tu nejlepší chuť čaje a kávy.

Pokročilá technologie na odstranění kovů i virů

Pro zajištění nezávadnosti kohoutkové vody je vhodný filtr GROHE Blue UltraSafe. Zlepšuje kvalitu pitné vody a jde o krok dál za prostou dodávku čisté a chutné vody. Odstraňuje nejmenší částice, jako jsou mikroplasty (> 1 µm), 99,999 % bakterií a 99,5 % olova. Dokonalá volba pro aplikace, ve kterých je hygiena naprosto zásadní.

Novým členem skupiny filtračních řešení GROHE jsou reverzní osmózy. Membrána reverzní osmózy propouští molekuly vody a zastavuje bakterie a další nečistoty. Reverzní osmóza je nejpokročilejší technologie pro odstranění všech nezdravých látek z vody, jako jsou kovy, plasty, bakterie, viry a hormony.

Výsledkem je dokonale čistá, pitná voda. A třešnička na dortu – mineralizační filtr reverzní osmózy dokonce přidává do vody křemičitany a hořčík. Poznejte doposud nepoznaný chuťový zážitek – přímo z vaší vodovodní baterie.

red