ČISTÁ CHUŤ, DOKONALÝ POŽITEK

FILTRAČNÍ BATERIE GROHE BLUE PURE

Výhody systému GROHE Blue Pure pro vaši domácnost

Kuchyňská baterie GROHE Blue Pure vám snadno umožní zlepšit chuť vody ve vaší domácnosti. Filtrační technologie baterie GROHE Blue Pure přemění běžnou kohoutkovou vodu na lahodně chutnající, čistou pitnou vodu. Spolehlivě odstraní chlór a další nečistoty, které by mohly nepříznivě ovlivnit její chuť. Separované vnitřní rozvody zajistí, že filtrovaná voda nikdy nepřijde do kontaktu s nefiltrovanou.

Filtr GROHE lze snadno instalovat pod dřez a baterie samotná má samozřejmě všechny základní funkce běžné kuchyňské baterie. Dopřejte si v kuchyni zdroj čisté, osvěžující a filtrované vody prostřednictvím baterie GROHE Blue Pure.

Systém GROHE Blue Pure obsahuje dva oddělené vnitřní rozvody pro běžnou kohoutkovou a filtrovanou vodu. | Zdroj: GROHE

GROHE Blue Pure pro kuchyně – voda plná chuti, skvělý design a prvotřídní funkční výbava

Systém GROHE Blue Pure je skvělou volbou pro každého, kdo ocení filtrovanou vodu v kuchyni, a především pro všechny, kteří na ní závisí z důvodu nedostatečné kvality vody v dané oblasti. Systém GROHE Blue Pure vás neochudí o funkce a vzhled moderní kuchyňské baterie, protože je k dispozici ve verzi Duo s populárními bateriemi BauCurve, Eurosmart a Minta. Kromě verze Duo se separátními vnitřními rozvody a výpusťmi pro filtrovanou a nefiltrovanou vodu je systém GROHE Blue Pure k dispozici také ve verzi Mono.

Obě možnosti však zaručují maximální chuť, hygienu a bezpečnost, a nakupování balené vody, ať už ze zvyku, nebo kvůli nedostatečné kvalitě, se díky nim stane minulostí.

Model Minta obsahuje navíc výsuvnou výpusť pro přidaný komfort. | Zdroj: Grohe