Kuchyňská baterie GROHE Zedra

Vždy dokonalá kombinace: Flexibilní ovládání pro každou situaci.

Nová generace legendy, kuchyňské baterie GROHE Zedra, vnese do vaší kuchyně úchvatný design a revoluční technologie.

Vytahovací sprchová hlavice vám dodá flexibilitu a je ideální pro přípravu pokrmů i čištění dřezu. Zcela jedinečným benefitem je sprcha se třemi režimy proudu. Pokud potřebujete velmi intenzivní proud pro čištění odolných nečistot a mastných skvrn, zvolte režim Blade Spray, zatímco tradiční sprchový proud je ideální pro oplachování zeleniny.

Laminární proud pak poskytuje rovnoměrný, souvislý proud vody, při kterém nehrozí stříkání vody kolem dřezu. Díky magnetickému dokování se sprcha po dokončení práce zasune zpět do své polohy – hladce a snadno.

Zdroj: Grohe

Tryskový proud Blade Spray je výkonný, ale ve srovnání s běžným sprchovým proudem šetří až 70 % vody. Díky tomu jsou baterie Zedra průlomovými produkty pro udržitelnější spotřebu vody. Integrované tlačítko pro pozastavení na sprchové rukojeti navíc umožňuje kdykoliv zastavit průtok vody, například při přesouvání sprchy mezi hrnci. Tato funkce pomáhá nejen šetřit vodou, ale také zabraňuje nechtěnému vytopení kuchyňské linky.

Oddělené vnitřní rozvody zaručují, že se pitná voda uvnitř baterie nikdy nedostane do kontaktu s olovem a niklem. Baterie GROHE Zedra jsou proto mimořádně bezpečné, zejména pro domácnosti s malými dětmi.

Dotek moderní doby: spojení baterií Zedra a ovládání EasyTouch

 

Bez ohledu na intenzitu proudu nabízejí baterie Zedra vždy snadný a intuitivní provoz. Příkladem je hlavně model Zedra Touch, tedy verze vybavená technologií GROHE EasyTouch. Tato technologie umožňuje uživatelům ovládat proud vody dotykem ruky, zápěstí nebo lokte.

https://www.grohe.cz/cs_cz/pro-vasi-kuchyni/serie/kuchynske-baterie/zedra.html