Galerie(2)

SilentLab představuje novinku pro výrobní, logistické i kancelářské prostory: produktovou řadu SPARK FAMILY

Český výrobce akustického designového nábytku SilentLab představuje produktovou novinku – odhlučněnou zasedací místnost MICROOFFICE® SPARK4. Vysoce odolný akustický prostor patří do letošní nové produktové řady SPARK FAMILY.

SilentLab MICROOFFICE SPARK2 meeting
SilentLab MICROOFFICE SPARK detail 04

Tato „tichá zóna” dokáže fungovat v jakýchkoliv náročných výrobních a logistických prostorách, zdravotnických zařízeních i v tradičním kancelářském prostředí. MICROOFFICE® SPARK4 se od předchozích „budek” liší zejména vysoce odolným vnějším povrchem. Je vyrobena z práškově lakované oceli a posedět v ní mohou až čtyři osoby.

“Každoročně se snažíme v rámci našich produktových řad uvádět na trh zcela nové koncepty a výrobky, díky čemuž jsme s našimi inovacemi o krok napřed oproti světové konkurenci. Nejvíc nás ale na naší práci baví, že v zahraničí reprezentujeme ryze českou značku a že ji i velmi nároční klienti oceňují,” říká obchodní ředitel a spoluzakladatel Jan Kaňka. SilentLab vede spolu s Jaroslavem Vendlem a Petrem Konečným.

Zdroj: SilentLab

Produktovou řadu SPARK FAMILY tvoří tři technologické inovace: MICROOFFICE® SPARK pro jednu osobu, MICROOFFICE® SPARK2 pro rozhovory ve dvou a nyní i nová MICROOFFICE® SPARK4 až pro čtyři uživatele. Tento koncept mobilních kanceláří je typický tím, že dokáže fungovat v jakýchkoliv náročných výrobních a logistických halách s velkou intenzitou hluku, stejně tak jako v nadčasových kancelářích. Kromě toho disponuje i dalšími přednostmi, jako jsou efektivní ventilace, funkční osvětlení a důraz na ergonomii.

Řada SPARK FAMILY je dostupná v osmi barevných variantách, takže se snadno sladí s designem svého okolí. Výhodou je i snadno vyměnitelný „exteriér“ zasedačky, což se hodí ve chvíli, kdy se firma stěhuje a mění své firemní „barvy“. MICROOFFICE® od SilentLab díky tomu dodržuje současný trend udržitelnosti, který je mezi zákazníky velmi žádaný.

Zdroj: SilentLab

„První dva zástupce SPARK FAMILY jsme letos úspěšně představili na světovém veletrhu NeoCon v Chicagu. Zájem ze strany firem je velký a v současnosti už zdobí mnohé kanceláře a výrobní haly u nás i v zahraničí. Rádi bychom, aby naše MICROOFFICE® byly dostupné pro co nejvíce zákazníků,” doplňuje ředitel společnosti SilentLab Jaroslav Vendl.

Většina produktů od SilentLab se pyšní řadou prestižních designových ocenění z celého světa. S MICROOFFICE® REALM, která kombinuje prvky útulného obývacího pokoje s pracovnou, vyhrál SilentLab loni soutěž Best of NeoCon. Rovněž loni, ale v Miláně, získal hlavní cenu v prestižní designérské soutěži Archiproducts Design Awards (ADA). K hlavním přednostem MICROOFFICE tak především patří: design, kvalita zpracování, dlouhá životnost a výjimečný důraz na hodnotu vnitřního prostředí pro své uživatele.

Zdroj: SilentLab

www.silent-lab.cz

ZDROJ: PR článek společnosti SilentLab