Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Českomoravský beton

Nové dveřní a posuvné systémy J.A.P.

Nové dveřní a posuvné systémy J.A.P.

Zajímáte se o novinky v oblasti interiérového designu? Líbila by se vám možnost získat aktuální informace z oboru? Nebo vám chybí přímý kontakt s odborníky, kteří uvedené novinky na trhu vyrábí? Pak jsou tu přesně pro vás odborné prezentační akce společnosti J.A.P., tradičního českého výrobce celoskleněných interiérových produktů, stavebních pouzder pro zasouvací dveře a schodišť, které probíhají v každém krajském městě!

Na pěti místech České republiky byly podzimní měsíce věnovány odborným prezentacím DESIGN ROADSHOW 2013, které představily novinky interiérového designu. Podzim v barvách J.A.P s heslem: „Vyjít vstříc odborníkům a nabídnout pro zákazníky jednoduchá řešení“ přinesl ukázku nových zárubní v posuvném provedení, která zprostředkovala pohled na dveře a zárubně zcela jinak, ale vždy jednoduše proveditelné. Jako druhou zásadní novinku představila firma J.A.P. nové posuvné systémy, a to nikoliv do zdi, jak jsme od tradičního výrobce stavebních pouzder pro posuvné dveře zvyklí, ale po zdi nebo stropě!

NOVÉ DVEŘNÍ SYSTÉMY J.A.P. = DVEŘE A ZÁRUBNĚ ZCELA JINAK

Pod touto novinkou se skrývá designové řešení dveří a zárubní v interiéru. Doposud bylo možné pořídit si stavební pouzdro pro zasouvací dveře pouze s klasickou obložkou, která vystupovala několik centimetrů před stěnu. To je ovšem minulost.

Nové řešení dovoluje:

  • nechat splynout zárubeň i zeď do jedné roviny. Tento model speciálně upraveného pouzdra J.A.P. nese označení LATENTE LINE.
  • Pokud někomu nevyhovuje standardní dřevěná zárubeň, může si zvolit další nový typ pouzdra EVO LINE, kde je použit jen tenký hliníkový rámeček, takže klasický typ zárubně zcela mizí.
  • V případě, že chcete super moderní řešení, je tu třetí varianta – pouzdro ABSOLUTE LINE. U něj nenajdete absolutně žádnou obložku, průchod je maximálně čistý, zárubní je v podstatě příčka.

Nové typy stavebních pouzder jsou po technické i konstrukční stránce připravené pro zděné či sádrokartonové příčky, ale i další typy suchých systémů výstavby. Dodávány jsou ve dvou tloušťkách a několika výškových rozměrech, které jsou připraveny i pro typ populárních vyšších dveří. 

   
 LATENTE LINE STANDARD, J.A.P. EVO LINE STANDARD, J.A.P. ABSOLUTE LINE KOMFORT, J.A.P.

POSOUVEJTE DVEŘE PO ZDI I STROPĚ!
Druhý blok prezentace byl zaměřen na způsoby posouvání dveří. Společnost J.A.P. je spojována zejména s posuvem dveří do zdi. Novinkou jsou však systémy pro posuv dveří PO ZI nebo PO STROPĚ. Nabízeny je pod označením TRIX nebo ROLLO.  Jejich obrovskou výhodou je, že jsou určeny pro dřevěné, prosklené i celoskleněné dveřní křídlo. Díky této novince už nemusí řešit problém, kdy jste pro různé typy dveří nemohli sehnat vzhledově stejné posuvy.
 
ZAUJALI JSME VÁS?
Pokud odborný projekt Design Roadshow upoutal vaši pozornost, můžete se podívat na jeho stránky www.designroadshow.cz,  kde kromě veškerých podrobných informací o expozici, naleznete i rozsáhlou fotogalerii mapující všechny navštívené kraje: Kraj Vysočina, Olomoucký, královehradecký, Jihomoravský, Středočeský. Rovněž zde můžete očekávat přehled a program Roadshow 2014, která se po krajských městech Česka rozjede již od 30. ledna 2014 pod patronací akreditačního programu České komory architektů.

Materiály byly připraveny ve spolupráci s firmou J.A.P. www.japcz.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti “J.A.P.“ spol. s.r.o.

–>–>