Kolekce přírodního linolea Gerflor se opírá o atraktivní barvy, revoluční povrchovou úpravu a posun v enviromentální oblasti

Gerflor věří, že architektura dokáže zlepšit životy lidí. A příroda je největší inspirací této francouzské značky podlahových krytin. S linoleem DLW nabízí Gerflor zákazníkům kolekci 159 barev s přírodním dekorem, které zvyšují udržitelnost a podporují kreativitu projektů.

Produkty řady linoleí Gerflor jsou vyráběny v Německu od roku 1882 a jsou certifikovány v rámci přístupu Cradle to Cradle (od kolébky po kolébku). Jsou z 98 % vyrobeny z přírodních a minerálních surovin včetně lněného oleje, dřeva, vápence, juty a pryskyřice.

Kromě aktualizace nesmrtelných dezénů typu Marmorette, Colorette a Uni Walton můžeme v kolekci najít i nové dezény, jako je např. Arabesque, připomínající vlny moře z pohledu z výšky nebo kontrastní dezén Flow. Důležitým prvkem této kolekce je i idea „Mix & Match“, tedy barevné propojení jednotlivých řad s cílem vytvořit jednu velkou „superkolekci“, v jejímž rámci je možné materiály vzájemně kombinovat.

Klíčovým estetickým prvkem je ultra matný povrch, vytvořený díky nové revoluční povrchové úpravě Neocare. Matný efekt v kombinaci s tradiční dvouvrstvou výrobní technologií eliminuje riziko prorýsování jutového podkladu a také maskuje drobné nepřesnosti podkladu nebo tahy lepidla.

Předností je i komplexní nabídka podlah: investor nebo autor projektu si do prostoru může vybrat kompaktní nebo akustické linoleum Gerflor, linoleum pro vysokou zátěž, sportovní linoleum nebo disipativní linoleum Gerflor pro ESD prostory.

Více informací o přírodním linoleu Gerflor včetně katalogů, návodů a technické dokumentace najdete na www.gerflor.cz

Zdroj: Gerflor