Vodivé podlahy Gerflor GTI EL5 Connect se osvědčily v prostorách výrobního závodu společnosti Continental ve Frenštátě pod Radhoštěm

Zdroj: Gerflor

Nejmladší lokace společnosti Continental Automotive Czech Republic s.r.o. s moderním výrobním zařízením a vybavením se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm. Na ploše cca 4000 m2 se tady vyrábí luxusní masážní sedadlové systémy do vozidel značky Audi, Mercedes a Porsche.

Ve zdejších náročných podmínkách se na ploše 1350 m2 úspěšně uplatnily elektrostaticky vodivé zátěžové podlahové dílce Gerflor GTI EL 5 Connect a vinylové role Gerflor Timberline.

Zdroj: Gerflor

Dosavadní standardní řešení formou elektrostaticky vodivých rolí se investor rozhodl nahradit modulárními dílci Gerflor GTI EL5 Connect dekor 0352 Grey. Ty mu v situaci, kdy došlo v důsledku intenzivního provozu k poškození stávající podlahy, umožnily extrémně snadnou a rychlou lokální opravu.

Generálním dodavatelem prací byla společnost Elora Group s.r.o. z Paskova, realizaci podlah měla na starost firma Style Floor Products s.r.o. z Ostravy. Po celoplošné aplikaci těchto dílců v novém výrobní závodě investor díky dobrým zkušenostem pokračuje ve využití vodivých dílců Gerflor GTI EL5 Connect i u dalších investičních záměrů.

Zdroj: Gerflor

Součástí dodávky podlahových krytin Gerflor byly i vinylové role Timberline. Tyto role, dostupné v šířkách 2 a 4 metry, charakterizují nadčasové dekory, vysoká odolnost a rychlejší a jednodušší údržba díky povrchové úpravě PUR +.

Dílce GTI EL 5 Connect jsou jedinečným a patentovaným řešením společnosti Gerflor, které nabízí všechny výhody zátěžových vinylových dílců GTI a také specifické funkce – elektricky vodivou podlahu a povrchovou úpravu Evercare™ (vodivá verze). Dílce mají velikost 635 x 635 mm, tloušťku 6 mm a jsou určeny pro třídy zátěže 34-43.

Zdroj: Gerflor

Více informací najdete na www.gerflor.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Gerflor

RubrikyPodlaha, StavebnictvíŠtítky,