Vinylové dílce Creation jsou „vlajkovou lodí“ značky Gerflor

Zdroj: Gerflor

A i u letošní kolekce, prezentované pod heslem „All in one“ se zákazníci a interiéroví architekti setkávají s tím nejlepším, co Gerflor v oblasti vinylových krytin nabízí. Celý sortiment se nese v duchu novinek nejen v rámci nových designů, ale také v oblasti kvality a technologií.

Lepené dílce Creation jsou určeny k trvalé instalaci na připravený podklad a jsou ideální pro novostavby. Díky možnosti kombinace více typů lamel dávají tvůrcům interiéru volnou ruku při originálním návrhu nové podlahy.

Rigidní zámkové dílce Creation nabízí Gerflor ve dvou variantách: řada SOLID CLIC kombinuje rigidní vrstvu pro lepší stabilitu a vinylovou vrstvu pro lepší komfort při chůzi, dílce RIGID LOCK ACOUSTIC mají integrovanou akustickou podložku, schopnou tlumit zvuk až o 19 dB. Vinylové dílce pro volnou pokládku Creation LOOSELAY ocení zejména maloobchody či kanceláře.

Jejich velkou předností je rychlá a snadná instalace. Kromě již známých kolekcí Creation 30, Creation 55 a Creation 70 přišel letos Gerflor i s novou řadou Creation 40, určenou pro běžné komerční prostory s trvalým užíváním (zátěžová třída 32). Také tato řada nabídne nadčasový design, nejnovější trendy a výkonnou povrchovou úpravu.

Přehled všech kolekcí vinylových dílců Gerflor Creation naleznete na www.gerflor.cz.

Komerční informace; zdroj: Gerflor

RubrikyStrop a PodlahaŠtítky