Courtyard Apartments
Galerie(8)

Exkluzivní bydlení za Prahou. Oaks Prague zahájil kolaudaci první fáze

Bytové domy a rezidence, které vznikají jako součást unikátního projektu Oaks Prague rostoucího na ploše o 140 hektarech v Nebřenicích u Prahy, mají za sebou první velký milník. Jako první v prosinci získaly kolaudační souhlas rodinné domy od McGarry-Moon Architects. 

Blízko nově rostoucího náměstí, kde se brzy také otevře Deli Bistro a další služby jako concierge nebo 24/7 security, již nyní tyto moderní rodinné domy s atriem dotváří centrální část Oaks Prague. Finišují také s další částí projektu, kolaudace domů od JTP Architects (Rezidence v zahradách) a Chapman Taylor Architects (Rezidence u parku) proběhne začátkem roku 2022, další budou postupně v rychlém sledu následovat.

McGarry-Moon je architektonický ateliér se sídlem v Severním Irsku, jehož práce se postupně z malého studia na severoirském venkově rozrůstá do celé Evropy. Charakteristické a inovativní obytné projekty, které se vyznačují účelností, získaly již čtyři ceny Královského institutu britských architektů (RIBA) a tři ocenění Královské společnosti ulsterských architektů (RSUA).

V Nebřenicích vyrostly z dílny těchto architektů rodinné domy o velikostech 295 m2, 312 m2 a 413 m2 užitné plochy, obyvatelům jsou pak k dispozici pozemky o velikostech 578 a 703 m2.

Courtyard Apartments
Courtyard Apartments
Rodinné domy McGarry Moon Architects
Rodinné domy McGarry Moon Architects
Show Apartment
210715 Oaks Show Apartment 025 min
Rodinné domy McGarry Moon Architects

Pouze 20 minut jižně od Prahy

V Nebřenicích vzniká místo, které poskytuje obyvatelům i návštěvníkům volnočasové aktivity podporující work-life balance. Oaks Prague je zasazen do malebné středočeské krajiny, pouhých 20 minut od Prahy. Vznikají tu aktuálně dvě nové restaurace a další služby jako je concierge, 24/7 security či školka. V další fázi vyroste také hotel a spa, pod kterými jsou podepsaní přední evropští a světoví architekti.

Golfové hřiště PGA National Czech Republic získalo letos podruhé v řadě ocenění pro nejlepší golfové hřiště v ČR. Obyvatelé budou mít k dispozici nadstandardní služby pro pohodlný život s bydlením splňujícím nejvyšší požadavky na design, kvalitu a pohodlí, ale i udržitelnost.

„Vytváříme v České republice nový životní styl hodný 21. století, kde svůj čas můžete věnovat jen tomu, na čem skutečně záleží, a užívat si aktivního odpočinku – ať už s přáteli či s rodinou. Malebné okolí a čistá příroda za okny, doplněná službami na špičkové úrovni, a v neposlední řadě prémiovým architektonickým a designovým řešením,“ uvedl Jan Zemánek, CEO a předseda představenstva společnosti Arendon, která je developerem projektu.

„Jsme rádi, že začátkem roku 2022 můžeme přivítat první obyvatele. Finišujeme také s dalšími částmi projektu, kolaudace domů od JTP Architects (Rezidence v zahradách) a Chapman Taylor Architects (Rezidence u parku) proběhne začátkem roku 2022, další budou postupně v rychlém sledu následovat,“ dodal Zemánek.

red