Domy Ďáblická hvězdárna

Zkolaudováno. Domy Ďáblická hvězdárna nabídnou 24 řadovek

Developerská společnost MS-INVEST oznámila úspěšnou kolaudaci projektu Domy Ďáblická hvězdárna. V Ďáblicích vzniklo 24 rodinných domů o dispozici 5+kk a 6+kk včetně jedné nebo dvou garáží, architekturou zasazených do stávající zástavby. Aktuálně je prodáno 90 % domů, přičemž k dispozici jsou dva poslední.

Společnost letos dále plánuje dokončení výstavby rodinných domů v Letňanech a kolaudaci projektu Byty Dělnická v Holešovicích.

Domy Ďáblická hvězdárna jsou navrženy jako samostatně stojící, dvojdomy nebo řadové domy s promyšlenými dispozicemi 5+kk nebo 6+kk o velikosti od 150 m² po 190 m². Ještě před zahájením výstavby v roce 2021 bylo prodáno celkem 5 domů a aktuálně zbývají poslední 2 volné. Klienti se mohou nastěhovat již v září. Jedná se o první projekt ve spolupráci s partnerským investičním uskupením MSI Capital.

Společnost MS-INVEST má aktuálně v nabídce šest dalších projektů – v Praze jsou to rodinné domy v Letňanech, jejichž dokončení plánuje letos, a také na Ruzyni, projekt Žižkovské Pavlače, Byty Laudova v Řepích a Byty Dělnická v Holešovicích, k jejichž kolaudaci dojde do konce tohoto roku; v Brně jde o druhou etapu Paláce Trnitá.

MS-INVEST se řadí mezi lídry na českém developerském trhu již od roku 1998. Své projekty staví v lokalitách dvou největších měst – Prahy, Brna a jejich okolí. Součástí skupiny MS-INVEST jsou mimo jiné také vlastní investiční entity jako například MSI Capital, prostřednictvím kterých investuje do nemovitostí a nemovitostních projektů a umožňuje investovat i svým investorům. První projekt zajištěný emisí od MSI Capital jsou právě Domy Ďáblická hvězdárna.

red