Purismus v koupelně
Galerie(7)

Purismus v koupelně

Míra kvality je na půdě architektury, stavebnictví a designu většinou přímo úměrná ceně. Nová řada baterií Kludi Ameo je sympatickou výjimkou. Elegantně minimalistický tvar a funkční design jsou nyní dostupné všem.

Jednotný design kombinující jednoduchou formu se zaoblenými liniemi vychází z trendu měkkého purismu. Množství dostupných modelů koresponduje s měnícími se zajímavými designy, velké množství funkcí umožňuje snadnou intuitivní manipulaci.

Design baterií vychází z trendu měkkého purismu.

 Design baterií vychází z trendu měkkého purismu.

Umyvadlo na očích

Po vstupu do koupelny tíhnou naše oči přirozeně k umyvadlu a jeho okolí. Jedná se o nejčastěji používanou oblast v koupelnách, výběr baterie by tudíž neměl být podceňován. Kludi Ameo se dodává v různých výškách.

Po vstupu do koupelny tíhnou naše oči přirozeně k umyvadlu a jeho okolí.

 Po vstupu do koupelny tíhnou naše oči přirozeně k umyvadlu a jeho okolí.

Ta nejvyšší s tělem vysokým 27 cm zaručuje pohodlné používání i u umyvadel s vysokými okraji. Zajímavým interiérovým prvkem je také jednoduchá forma nástěnné baterie.

Funkční design

Důležitý je rovněž komfort sprchovací a koupací zóny. Široká škála baterií Kludi Ameo, které lze připevnit na zeď, na vanu, nebo dokonce skrýt pod vanu, dává architektovi při návrhu a následně také uživateli koupelny velkou svobodu. Pákové sprchové baterie se vyznačují zajímavým designem, funkčností a všestranností.

Jsou vybaveny ergonomickým přepínačem, který umožňuje přesnou regulaci teploty a průtoku vody, takže je každé sprchování pohodlné a bezpečné. Další zajímavou funkcí je s-pointer eco perlátor, který umožňuje nejen řídit směr vody, ale také omezení průtoku na 6 litrů za minutu, a to i při vyšším tlaku vody.

Sprchové baterie jsou vybaveny přepínačem regulace teploty a průtoku vody.

 Sprchové baterie jsou vybaveny přepínačem regulace teploty a průtoku vody.

 

TEXT: RED, FOTO: KLUDI

Článek byl uveřejněn v časopisu ASB 5/2017.