Koupelnové armatury z Německa pro Burdž Chalífa
Galerie(2)

Koupelnové armatury z Německa pro Burdž Chalífa

Partneři sekce:

Společnost Hansgrohe AG je dodavatelem nejvyšší budovy světa a rozšiřuje své aktivity ve Spojených arabských emirátech.

Když byla nejvyšší budova světa Burdž Chalífa 4. ledna v Dubaji oficiálně otevřena, přidala se k oslavám i společnost Hansgrohe AG ze Schiltachu ve Schwarzwaldu. Důvod: německý výrobce koupelnových armatur a sprch dodal do tohoto 828 metrů vysokého mrakodrapu navrženého a postaveného americkým architektem Adrianem Smithem a umístěného na Shaik Zayed Road v srdci metropole u Perského zálivu více než 5000 armatur. Umyvadlové baterie z luxusní kolekce Axor Starck byly vyrobeny v Schiltachu v továrně na výrobu baterií vlastněné mezinárodní společností, která několik let vedla vlastní pobočku ve Spojených arabských emirátech.

„Společnost Hansgrohe si získala velkou důvěru, protože se na rozdíl od jiných společností tváří v tvář ekonomické krizi nesnažila vyvázat ze závazků,“ říká Siegfried Gänßlen, předseda řídicího týmu společnosti Hansgrohe AG, když vysvětluje pokračující úspěchy odborníka na koupelny a sanitární techniku na Středním východě. Objednávky dodávek pro tak prestižní projekty, jako je Burdž Chalífa, dokazují, že v konkurenčním prostředí velkých stavebních projektů v této oblasti spoléhají hlavní činitelé a developeři i architekti a interiéroví designéři na sílu německé inovace a na spolupráci se spolehlivými partnery.

„Proto jsme také získali ve Spojených arabských emirátech řadu projektů i v průběhu krizového roku 2009 – například v Masdar City u nové dráhy Formule 1 v Abú Zabí,“ říká Siegfried Gänßlen. „V této oblasti vidíme další velký potenciál, a proto společnost Hansgrohe otevře tento měsíc v Abú Zabí svou novou pobočku a také novou vlajkovou prodejnu v Dubaji – nedaleko Burdž Chalífa.“

Zdroj: Hansgrohe CS s. r. o.