Asymetrické svítidlo Still využívající hry s těžištěm 1

Delta Light NEW COLLECTION

S novou kolekcí vyzdvihuje Delta Light svá svítidla do dalšího levelu. Představuje nové materiály, tvary i technologie, díky kterým posouvá světlo o úroveň výš.

Rovnovážný bod svítidla Still

Asymetricky umístěné zdroje světla vytvářejí u svítidla Still stále se měnící pocit dynamiky a elegance. Lehkost a hra s těžištěm dovolují svítidlu pohupovat se v prostoru a nenechají jej nikdy v úplném klidu. Svítidlo je dílem designérky Nathalie Dewez, zaměřující se na monumentální světelné instalace, které stejně jako svítidlo Still oslňují napětím a využitím rovnovážného bodu.

Asymetrické svítidlo Still využívající hry s těžištěm
Asymetrické svítidlo Still využívající hry s těžištěm |

Stylovější a větší Superloop

Novinkou v kolekci svítidel Superloop je dekorativní panel integrovaný do horizontální verze těchto svítidel. Svrchní část svítidla pokrývá speciální materiál, zlepšující akustické parametry prostoru a dodávající svítidlu na osobitosti. Kolekce vstupuje také do další dimenze rozměru, v nabídce jsou nyní průměry svítidel 2,5 a 5 m jak v difuzní, tak i magnetické variantě.

Závěsná svítidla Superloop plus s dekorativním panelem
Závěsná svítidla Superloop plus s dekorativním panelem |

Nová koncepce osvětlení Inform

Tvarově rozmanitá kolekce svítidel Inform vznikla jako koncepční světelné řešení multifunkčních pracovních prostředí, kde se prolínají kancelářské, odpočinkové či jednací zóny, recepce, firemní kantýny a další místa, vše v rámci jednoho prostoru. Inform nabízí nejvyšší možný vizuální komfort, optimální výkon a bezkonkurenční vzhled.

Koncept světleného řešení multifukčních pracovních prostředí Inform
Koncept světleného řešení multifukčních pracovních prostředí Inform |

Na nejvyšší nároky na design a provedení odpovídá řadou organických i lineárních tvarů a mnoha typy instalace. Nechybí tak závěsné či přisazené kruhy, spirály i vlnovky, ale také přímky, které mohou být navíc zapuštěné nebo součástí magnetických profilů.

Zdroj: Delta Light Czech, kompletní kolekci svítidel najdete na www.deltalight.cz