Celoskleněné dělící příčky Planibel Linea Azzura
Galerie(5)

Komplexní řešení vaší rekonstrukce

Sklo je fascinující materiál, který se jako moderní stavební prvek objevuje stále častěji v oblasti interiérového designu. Nespornou výhodou skla jsou jeho jedinečné vlastnosti: odolnost, funkčnost, design, snadná údržba a široké možnosti využití. Navíc sklo v různých aplikacích odpovídá všem bezpečnostním normám a je často využíváno ve složitějších aplikacích. S tím jsou spojené stále vyšší nároky architektů, projektantů a investorů na kvalitu montáže a především samotného výrobku.

V současné době je díky požadavkům na dokonalé provedení interiérů a inovacím v technologii výroby možné vyrábět nepřeberné množství druhů, tvarů a grafických úprav skel. Mezi naše sklenářské služby tak automaticky patří široké možnosti opracování skel na míru – řezání, broušení, vrtání a další. S tímto vědomím pracují zkušení sklenáři v síti Glastetik výhradně se skly ze skláren AGC.

Glastetik je síť sklenářských firem, které se zabývají instalacemi designových skel v interiéru po celé ČR. Nabízíme komplexní sklenářské služby v oblasti interiérových skel, od zaměření po instalaci. Naší specializací jsou skleněné obklady, dveře, dělicí příčky, zrcadla, rámování obrazů, přesklívání oken a další sklenářské práce. Zároveň představuje vaši inspiraci pro váš domov.

Celoskleněné dělící příčky Planibel Linea Azzura
Celoskleněné zábradlí schodiště Stratobel
Magnetická popisovací stěna Lacobel White Pure
Obklad stěny za kuchyňskou linkou skleněný stůl v matném provedení Matelac T Moka a Lacobel T White Oyster
Obložení stěn a knihovny Matelac a Lacobel Green Pastel

Naleznete zde nejen novinky produktů společnosti AGC, ale také zajímavé fotografie realizací povzbuzující k proměně interiéru. Zároveň vám zde odpovíme na otázku: „Na koho se mohu v případě podobné realizace obrátit?“ Všechny zajímavé realizace a především důležité kontakty na ty správné, šikovné instalační firmy naleznete na webových stránkách www.Glastetik.cz

Přesvědčte se sami.

Jaké jsou možnosti využití?

Dveře a příčky
Elegantní design s nádechem luxusu a dlouhá životnost, to jsou skleněné dveře a stěny, které spoluvytvářejí váš interiér. Navíc, pokud dáváte přednost světlu, snadné údržbě a zajímá vás bezpečnost, potom jsou celoskleněné dveře a stěny ideální volbou pro váš interiér. Jsou efektním designovým prvkem do každého domova, ale i do kanceláří a hotelů.

Magnetická popisovací stěna Lacobel White Pure
Magnetická popisovací stěna Lacobel White Pure | Zdroj: © AGC Glass Europe

Koupelny
Zapomeňte na tradiční dlaždičky a nežádoucí spáry. Koupelnové obklady z lesklých nebo matných lakovaných skel, skleněné sprchové kouty a zástěny, velkoformátová čirá nebo barevná zrcadla, umyvadlové desky ze satinovaných skel … Prostoru na sklo v koupelně je více než dost, tak proč ho nevyužít? Dodejte své koupelně originální vzhled beze spár.

Kuchyně
Sklo dodá vaší kuchyni eleganci a jedinečný moderní vzhled. Díky svým technickým parametrům a možnostem opracování vám navíc zajistí řadu výhod jako snadná instalace suchou cestou za provozu během pár hodin, různé typy skel, široká škála barev, snadná údržba – minimální počet spár, odolnost a trvanlivost. Objevte s námi svět skleněných obkladů!

Obklad stěny za kuchyňskou linkou skleněný stůl v matném provedení Matelac T Moka a Lacobel T White Oyster
Obklad stěny za kuchyňskou linkou skleněný stůl v matném provedení Matelac T Moka a Lacobel T White Oyster | Zdroj: © AGC Glass Europe

Schodiště zábradlí
Skleněná zábradlí a schodiště jsou vyhledávaným designovým prvkem, který váš interiér promění v moderní prostor s nádechem luxusu. Zábradlí i schodiště realizujeme s důrazem na klíčovou funkci obou aplikací, a tou je dostatečná bezpečnost. Při výrobě používáme zásadně skla tvrzená a vrstvená bezpečnostní, která vás ochrání proti úrazu i pádu.

Celoskleněné zábradlí schodiště Stratobel
Celoskleněné zábradlí schodiště Stratobel | Zdroj: © AGC Glass Europe

Nábytek
Sklo je velmi žádaným materiálem a objevuje se stále častěji nejen v oknech a na stěnách, ale i v samotném nábytku. Čirá, lakovaná, matovaná i vzorovaná skla a zrcadla nacházejí své uplatnění coby police, stoly, prosklená dvířka nebo jako výplň vestavných skříní. Všechna skla se snadno udržují, mají dlouhou životnost a vkusně doplní váš interiér.

Obložení stěn a knihovny Matelac a Lacobel Green Pastel
Obložení stěn a knihovny Matelac a Lacobel Green Pastel | Zdroj: © AGC Glass Europe

Vestavěné skříně
Vestavěné i volně stojící skříně vám pomohou vyřešit problém s nedostatkem úložného prostoru a v případě použití skla se stanou také designovým prvkem ve vašem interiéru. Jako dveřní výplň se dají využít neprůhledná lakovaná skla, průsvitná matovaná skla nebo tradiční či polopropustná zrcadla. Výběr typu skla, povrchové úpravy a odstínu je jen na vás.

Přinášíme komplexní řešení, od zaměření po instalaci.

Obraťte se na naší specialistku na interiérová skla, ráda vám poradí:
Mgr. Klára Soukupová
Tel.: 720 935 752
klara.soukupova@eu.agc.com
Více na: www.glastetik.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AGC