Jak z nového bytu vykouzlit útulný domov
Galerie(5)

Jak z nového bytu vykouzlit útulný domov

Přestěhovali jste se do nového bytu a chystáte se jej přeměnit na domov? Dejte si záležet na výběru kvalitního nábytku. Nejen vhodný design, ale také materiál a praktičnost je třeba zohlednit při zařizování domácnosti. Ať vybíráte nábytek do ložnice, obýváku nebo kuchyně, zkuste se předem zamyslet, do jakého stylu ho chcete ladit, aby byl výsledkem útulný pokoj, ve kterém se budete cítit příjemně. Následující článek vás seznámí s úskalími, která se mohou při zařizování bytu vyskytnout, a poradí vám, jak se jim vyvarovat.

Krása na druhém místě

Ano, každý chce mít krásný domov, aby zapůsobil na návštěvy. Zkuste se ale oprostit při nákupu vybavení od této myšlenky a uvědomte si, že v této domácnosti budete trávit většinu svého času. Proto je na prvním místě praktičnost a pohodlí a teprve na tom druhém estetičnost. Naštěstí dnes trh nabízí velkou škálu zboží, které splňuje všechny tři požadavky. Ne nadarmo se říká, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Musíte si nejprve promyslet, kam uložíte všechno to oblečení, nářadí, pomůcky na úklid, ložní prádlo a další věci denní potřeby. Začněte tedy nejprve s plánováním rozmístění a volbou úložných prostor. Křesla, židle či stolky můžete začít vybírat hned posléze. Abyste si ušetřili úmorné nakupování v kamenných obchodech, je možné vybírat z pohodlí domova v pestré nabídce internetového obchodu www.atan.cz.

Výstřední kousky až na závěr

Mnoho lidí si potrpí na designově zajímavé, netradiční kusy nábytku nebo dekorace. Takové vybavení může váš byt ozvláštnit, zkrášlit, ale také mu může uškodit. Proto je důležité vybírat tyto kousky až ve finálním zařizování domova. Nejprve si vybavte jednotlivé pokoje funkčním nábytkem a nezbytnými doplňky v jednotném stylu. Poté je možné dokupovat a kombinovat výbavu s extravagantnějšími prvky, jako jsou například atypické barové židle, designové vázy nebo třeba orientální stolky.

ZDROJ: PR článek společnosti ATAN nábytek s.r.o.