Galerie(9)

Elektrické sušáky do malých koupelen

Elektrické sušáky jsou v dnešní době velmi praktické a hodí se převážně do malých koupelen. Sušák se dá ihned namontovat bez jakéhokoliv plnění a další jiných příprav.

Elektra

Efektivní elektrický sušák ručníků s nízkou spotřebou energie je vyrobený z leštěné nerezy. Díky způsobu vytápění „suchá báze“ zaručuje dlouhou životnost. Sušák ručníků je pouze na elektřinu. Součástí radiátoru je vypínač VS1. Elektra je dodávána v několika velikostech. V nabídce je i horizontální provedení o rozměru 1200 x 690 mm.

Venus, Fenix

Elektrické sušáky Venus a Fenix jsou velmi praktické a flexibilní vyrobené z leštěné nerezové oceli. Otočná ramena poskytují minimalistický vzhled. Sušák Venus se vyznačuje zaoblenými rameny.

Sušák Fenix rovnými rameny. Ramena radiátorů lze otočit o 180°, které umožnují snadné zavěšení ručníků. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř. Vypínač se nachází na spodní straně sušáku. Zákazník má na výběr připojení se skrytým elektrickým připojením nebo pomocí kabelu.

Kares

Vertikální sušák Kares najde své uplatnění ve všech koupelnách bez ohledu na velikost nebo rozložení. Vyberte si pouze počet sušáků Kares a dle vašich představ umístěte do řady nebo samostatně. Kares je doplněn o designové háčky, aby bylo možno snadno zavěsit ručníky. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabel uvnitř. Zákazník má na výběr skryté elektrické připojení nebo pomocí kabelu.

K dostání ve dvou velikostech 90 cm nebo 150 cm na výšku a ve čtyřech povrchových úpravách chrom, zlatá, černá – lak a mosaz.

Nestor

Tento sušák je vyráběn ve třech velikostech o výšce 1500 a šířce 200, 300, 400 mm a v povrchových úpravách chrom, strukturální černá a strukturální bílá. Vytápěný je topným kabelem. Připojení je pomocí skrytého kabelu za panelem. Vypínač se nachází na spodní straně sušáku. Je doplněn o dvě řady háčků pro snadné zavěšení ručníků.

www.pmh-co.cz

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H.-Invest & Trade spol. s.r.o.