Moderní pohovka

Nebojte se barev – tipy na originální pohovky

Správná pohovka by měla poskytnout dostatečný komfort pro celou rodinu i přátelé a mít pevné opěradlo. Bonusem je, pokud má možnost rozložení na lůžko. Opravdu jedinečný kousek do obývacího pokoje však získáte, pokud se nebudete bát barev. Pusťte do svého života rozmanité odstíny a vyberte si jednu ze 3 nejoblíbenějších pohovek podle recenzentů českého serveru Heureka.

Pohovky dle Heureky

Podle čeho vybrat správnou pohovku?

Ve velké nabídce pohovek se snadno zorientujete pomocí několika níže uvedených otázek. Po jejich zodpovězení vám bude mnohem jasnější, v jaké kategorii svou vysněnou sedačku, která splní funkční i estetické požadavky, hledat.

Pro kolik osob bude pohovka určena?
• Využijete ji i jako rozkládací lůžko na příležitostné nebo každodenní přespání?
Do jakého pokoje ji umístíte – do obývacího pokoje, do dětského pokojíčku nebo do pokoje pro hosty?
• Jaký styl a barva se hodí do vybraného prostoru?
• Potřebujete odolný a snadno pratelný potah, protože máte malé děti nebo domácí mazlíčky?
• Kolik máte na sedačku místa?

Volba 1 – pohovka Tempo Kondela Bolivia

Elegantní pohovku Tempo Kondela Bolivia výrobce uvádí na trh v zajímavých barevných kombinacích a s moderním dekorem 2 opěrných polštářů. Sedák je vyroben z kvalitních bonelových pružin. Vysunutím sedáku a překlopením opěráku se z pohovky stane pohodlné lůžko pro 2 lidi. Je dokonce vhodná i pro každodenní spaní. Kromě toho sedačka disponuje dvěma područkovými polštáři a praktickým úložným prostorem.

Volba 2 – pohovka Falco Jasmín

Sedačka Falco Jasmín představuje příjemné spojení moderního designu, funkčnosti a atraktivní ceny. Kvalitní jádro rozkládací pohovky tvoří vinuté pružiny a pěna. Určitě využijete dostatečně velký úložný prostor a rychlé rozložení na lůžko pro hosty o rozměrech 195 × 120 cm. Součástí pohovky jsou i 2 malé dekorační polštáře. Sedačka je vyráběna v několika barvách a vzorech – od střídmých až po opticky dominantní.

Volba 3 – pohovka Eltap Ewa II

Stabilní rozkládací pohovka Eltap Ewa II do vašeho obývacího pokoje díky dvoubarevnému čalounění z na dotek příjemné látky vnese moderní nádech. Hodí se také do pokojů pro hosty, studentského bydlení i kanceláří. Jádro sedačky tvoří bonelové pružiny a pěna. Součástí soupravy jsou i 2 dekorační polštářky. Uvnitř se skrývá úložný prostor a z pohovky snadno vytvoříte také příležitostné lůžko na spaní.

Pohovka Eltap Ewa II si získala zákazníky svým designem praktičností a cenou.
Pohovka Eltap Ewa II si získala zákazníky svým designem praktičností a cenou. |

Pohovka do obývacího pokoje i kanceláře

Sedačky s moderním designem se stanou šperkem vaší domácnosti. Předem si však rozmyslete, jak velká by pohovka měla být, zda chcete rozkládací funkci a jaký materiál potahu preferujete. Lépe se pak zorientujete v internetových nabídkách výrobců. U vybraného produktu vždy nezapomeňte zkontrolovat recenze opravdových lidí na Heurece, ať se vyhnete nepříjemným překvapením.

ZDROJ: PR článek společnosti Heureka Group a.s.