Nové požadavky na design splňuje radiátor Avento Frame

Designové radiátory s technologickým náskokem

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu modelů a typů radiátorů české výroby. Radiátory jsou vhodné nejen do koupelny, ale svým designem je lze umístit i do chodeb, obýváků a jiných bytových prostor. V nabídce je i mnoho příslušenství v podobě designových ventilů a topných tyčí.

RETRO
Retro je radiátor, který má využití v každém interiéru. Je vhodný nejen do Vaší koupelny, ale i obýváku, haly, … atd. Zaoblená hrana radiátoru navozuje vzhled masivního radiátoru. Trubky těsně kopírují kryt radiátoru a tím je zajištěno plynulé sundání ručníků. Systém montáže je stejný jako u radiátoru Pegasus ( PMH).

Radiátor Retro

Radiátor lze napojit na středové připojení či po stranách. Lze ho využít na kombinované vytápění či pouze na elektriku. K dostání v mnoha zajímavých barevných provedení. Nově je k dodání provedení chrom. V této variantě Retro působí velmi luxusním dojmem. Navíc je v nabídce mnoho chromových příslušenství od designových ventilů až po topné tyče.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-retro-p2.html

AVENTO FRAME
Nové požadavky na design splňuje radiátor Avento Frame, vyrobený z vertikálních jeklů 30 x 30 mm a horizontálních 20 x 20 mm. Radiátor je inovací klasického Aventa. Nový vzhled dodalo orámování radiátoru.

Navíc je Avento Frame možné připojit jak po stranách tak i na střed. Vhodný je na centrální, kombinované či elektrické vytápění.

Radiátor AVENTO AVFXLA

www.pmh-co.eu/produkty/radiator-avento-frame-p65.html

Topná tyč PMH-HT1
Elektrická topná PMH-HT1 nabízí důmyslné skryté připojení. (Přímé napojení elektrického kabelu vyvedeného ze zdi.) Elektrické topné těleso s termostatem reaguje na teplotu media v radiátoru, regulace teploty 30-60°C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí. Funkce proti zamrznutí tekutiny ANTIFREEZE.

Nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. 2H nastavení max. výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení – funkce + 2h BACK – nebo automatickým vypnutím – funkce – 2h – OFF. IPx54 – ochrana proti vniknutí vody. Není možné použít u horizontálních radiátorů. K dostání v provedení chrom, bílá, metalická stříbrná (nerez efekt) a černá.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/vykurovacia-tyc-pmh-ht1-p49.html

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H.