COBRA CONVEX

Cobra Convex – Dotek luxusu

Kolekce dveřního kování Convex je určena skutečným milovníkům designu. Svými tvary odpovídá kolekce CONVEX Design line minimalistickému řešení současných architektonických návrhů a dokazuje, že skutečná dokonalost je v detailech.

Poznávacím znamením dveřních kování Convex je nadčasovost, elegance a bezchybná povrchová úprava. Na tvorbě jednotlivých modelů se podílela řada světových designérů – rukopis kování Convex vtiskli například Yannis Ghikas, Sotiris Lazou nebo Christina Perdikaki.

COBRA CONVEX

Můžeme vybírat z celé škály linií, tvarů a povrchů, které dělají řadu Convex unikátní – například kombinace povrchu chromu s niklem, bílou nebo černou barvou u modelu 2195. Výrazná elegance modelu 2055 přinesla značce Convex dokonce ocenění Red Dot Award! Jedná se o unikátní bezpečnostní kování, kde je venkovní koule nahrazena madlem připomínajícím kliku a tvořícím jednolitý harmonický celek.

COBRA CONVEX

Některé modely kování Convex jsou vyrobeny z antimikrobiální mědi, mají právo užívat mezinárodní známku CU+ a jsou tak ideální do veřejných prostor se zvýšeným nárokem na hygienu – od škol a nemocnic po hotely a restaurace.

www.matekliku.cz