Cobra BlackSmith kovaná klika Baden
Galerie(5)

Kované kliky COBRA – dotek řemesla v moderním interiéru

Není obvyklé, abychom se v éře masové výroby potkali s novinkou vyrobenou klasickým řemeslným způsobem. Moderní interiéry ale ve svém minimalismu přinášejí nové nároky na zařizovací prvky, které umocní osobitost našeho bytu či domu. Kolekce kovaných klik a madel Cobra BLACK SMITH představuje propojení nejklasičtější kovařiny s novými designy a přináší žádoucí propojení moderny s trvalými hodnotami.

„U každé nové kolekce je pro nás zásadní její „sdělení“ a charakter. Chceme nabízet kliky, které mohou umocnit názor osobnost majitele domu či bytu. Právě klika Black Smith přináší to, co nás zajímá – kontrast surového kovu a unikátního designu přináší překrásné propojení moderní doby s historií, hloubku doteku s ohněm ukrytým v každé klice“, uvádí Kristina Boda, ředitelka společnosti COBRA, největšího českého dodavatele dveřních kování.

BlackSmith 1
BlackSmith 2
BlackSmith 3
BlackSmith 4
Cobra BlackSmith kovaná klika Baden

Proč kované kování BlackSmith?

  • Kolekce obsahuje nejen dveřní kování, ale i okenní kování, madla a mušle, takže lze vyřešit otevírací prvky pro celý byt
  • široká paleta jednotlivých designů – od rustikálního po moderní puristické tvary
  • dispozici v provedení s rozetou i štítem, dokonce i jako bezpečnostní kování
  • díky úpravě „galvanický černý pozink“ má povrch kování hedvábně matnou tmavou strukturu příjemnou na dotek
  • barevnost odpovídající moderním trendům
  • každý výrobek je pozinkován a patinován, což zaručuje trvalou kvalitu a odolnost proti korozi
BlackSmith 2
BlackSmith | Source: COBRA

Široká paleta tvarů a provedení předurčuje kované kliky nejen do moderních a stylových interiérů, ale i do rustikálních stavení, kde snadno navážou na celkový historizující styl celé stavby. Tmavá patina černého pozinku navíc vychází vstříc současným trendům upřednostňujícím tmavé barvy.

„Utečme od unifikovaných řešení. Věřím, že každý dům či byt si zaslouží svůj osobitý styl. Právě Black Smith nabízí cestu, jak vnést do interiérů nečekaný prvek – oheň a historii ukovanou do moderní prémiové kliky, která zkrášlí interiér na dlouhá léta“, dodává Kristina Boda z Cobry.

BlackSmith 4
BlackSmith | Source: COBRA

Vše o dveřním kování Cobra BLACK SMITH na www.matekliku.cz