Pražský hrad bude hostit Setkání lídrů českého stavebnictví

Pražský hrad bude hostit Setkání lídrů českého stavebnictví

Další ročník největšího setkání vrcholných představitelů státu a ředitelů či členů představenstev stavebních, projektových a developerských společností v České republice nazvaný Setkání lídrů českého stavebnictví 2017/H2 se uskuteční 14. prosince v prostorách Pražského hradu.  

Zúčastní se ho více než 500 ředitelů stavebních a projektových firem, aby společně se zástupci vlády a státních organizací diskutovali aktuální situaci v sektoru stavebnictví, připravované legislativní změny, problematiku nedostatku pracovních sil a výhled dalšího vývoje.

Po registraci a přivítání účastníků odstartuje konference prezentací aktuální situace na českém stavební trhu a seznámením s výsledky nejnovější Kvartální analýzy českého stavebnictví Q4/2017 zpracované analytickou společností CEEC Research. Následovat bude úvodní slovo prezidenta České republiky Miloše Zemana, po kterém bude zahájen první diskuzní blok věnovaný tématu strategie pro české stavebnictví v období let 2017 až 2021. Další část programu konference se bude zabývat budoucností české dopravní infrastruktury a směřování jejího rozvoje. Třetí tematická část se zaměří na akutní problém českého stavebnictví, kterým je nedostatek pracovních sil. Účastníci budou v jejím rámci diskutovat možné koncepce mající za cíl zajištění dostatku pracovníků. Poslední programový blok se bude následně věnovat strategii pro přípravu nových klíčových legislativních norem pro české stavebnictví.

Na konferenci vystoupí řada významných hostů včetně ministryně pro místní rozvoj ČR Karly Šlechtové, ministra dopravy ČR Dana Ťoka, ministra životního prostředí ČR Richarda Brabce, předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a předsedy poslaneckého klubu ODS Zbyňka Stanjury. Se svými příspěvky vystoupí také generální ředitel společnosti Trigema Marcel Soural, generální ředitel společnosti Saint-Gobain CP CZ Tomáš Rosák a country manager společnosti Graitec Miroslav Kohout.

Účast je pro ředitele stavebních, developerských a projektových společností bezplatná, vzhledem k omezenému počtu míst je však nutné se předem registrovat na emailu konference@ceec.eu. Další informace o připravované konferenci naleznete na webových stránkách a twitterovém účtu společnosti CEEC Research.

ZDROJ: PR článek společnosti CEEC Research s.r.o.

RubrikyDevelopeři, Události