Rezidenční areál Na hvězdárně Třebešín vizualizace 4
Galerie(6)

Hrubá stavba projektu Na hvězdárně Třebešín byla dokončena

Developerská společnost JRD právě dokončila hrubou stavbu svého energeticky šetrného projektu Na hvězdárně Třebešín. V rezidenčním areálu vzniknou tři domy se 65 pasivními byty a soukromý park s řadou zábavních prvků. Kolaudace je plánována na jaro 2021.

Po realizaci hrubé stavby se generální dodavatel BPBP věnuje montáži dřevěných oken s izolačními trojskly, instalaci vnitřních rozvodů a práci na fasádě. Již nyní je však projekt téměř vyprodaný, zbývá posledních osm bytů.

Rezidenční areál Na hvězdárně Třebešín - hrubá stavba
Rezidenční areál Na hvězdárně Třebešín vizualizace 4
Rezidenční areál Na hvězdárně Třebešín vizualizace 1
Rezidenční areál Na hvězdárně Třebešín vizualizace 2
Rezidenční areál Na hvězdárně Třebešín vizualizace 3

„Velký zájem o jednotlivé byty jsme zaznamenali už ve fázi předprodejů. Projekt Na hvězdárně Třebešín totiž splňuje kritéria, podle nichž se dnešní kupující orientují nejčastěji. Disponuje bohatou občanskou vybaveností, dobrou dopravní dostupností, dostatkem zeleně v areálu i nedalekém Malešickém parku a zdravým vnitřním prostředím. Právě díky němu budou rezidenti dýchat doma čerstvý vzduch bez prachu, pylů a jiných alergenů a nebudou je trápit přetopené interiéry ani velká vlhkost, přispívající k růstu plísní,“ konstatuje Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD, a dodává: „Přestože jsou byty v projektu určené především pro vlastní bydlení, můžeme případným investorům zprostředkovat také jejich pronájem a správu.“

Rezidenční areál Na hvězdárně Třebešín vizualizace2

Rezidenční areál Na hvězdárně Třebešín, nedaleko stanice metra linky A – Želivského, budou tvořit tři domy s celkem 65 energeticky úspornými byty, jejichž vstupní portály od sebe odliší domovní znamení pojmenovaná po souhvězdích (Andromeda, Kozoroh, Orion, Vodnář, Střelec a Kasiopeja), a uzavřený park se zábavními prvky.

Ty budou zahrnovat například dětské prolézačky podobné kosmickým plavidlům a trenažérům pro výcvik astronautů nebo zahradní domek s kopulí a dalekohledem. V projektu vznikne i zázemí pro cyklisty a příprava k instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily.

TEXT: RED
FOTO: JRD, CRESTCOM