Pozvánka na výstavu Střechy Praha 2010

Pozvánka na výstavu Střechy Praha 2010

Společnost KM Beta a.s., si vás dovoluje pozvat na 12. ročník mezinárodního veletrhu Střechy Praha 2010, který se koná v termínu 28. – 30. ledna 2010 na Výstavišti v Holešovicích. Expozici společnosti KM Beta můžete navštívit v levém křídle Průmyslového paláce, stánek č. 141.

Na stánku společnosti KM Beta si mohou návštěvníci prohlédnout kompletní střešní systém včetně aktuálních novinek. Těmi jsou například okrasné střešní prvky, které doladí a ozdobí střechu s krytinou KM Beta, nebo nové betonové střešní doplňky (anténní a odvětrací taška) s životností až několikanásobně delší než mají doplňky plastové! Představena bude taktéž speciální taška odvodňovací.

Krásnější střecha s ozdobnými prvky
Hřebenové prvky od akademické sochařky Karolíny Šimčíkové – elegantní věžička a pár zamilovaných hrdliček, střechu KM Beta ozdobí a doladí. Pár hrdliček i věžičku si lze vybrat v pěti různých barevných provedeních – cihlová, višňová, hnědá, černá, šedá. Dodávají se samostatně se speciálně upraveným hřebenáčem a kotvícími prvky.

Tak je možné kombinovat i rozdílnou barvu střechy a okrasného prvku. Doplnit je lze také novými ozdobnými hřebenovými ucpávkami s motivy „hrozen“ nebo “slunce“. Oba typy ozdobných prvků se hodí jak na krytinu KMB BETA, tak na KMB HODONKA.

Betonové doplňky s delší životností
Společnost KM Beta a.s. nedávno představila nové betonové střešní doplňky – odvětrací a anténní tašku. Řada betonových doplňků KM Beta postupně nahrazuje doplňky plastové, mají totiž oproti nim spoustu předností. Nejdůležitější je přitom podstatně delší životnost betonové alternativy. Zatímco životnost betonových doplňků činí až sto let, stejně jako u základní betonové krytiny, životnost plastových doplňků je přibližně třetinová. Další výhodou je fakt, že betonový doplněk je barevně jednotný s krytinou. Investora pak jistě potěší fakt, že betonové střešní doplňky jsou levnější než plastové!

Odvodňovací taška
Další aktuální novinkou, kterou si mohou prohlédnout návštěvníci výstavy Střechy Praha, je nový podstřešní okapový systém. Tento systém spočívá v odvedení dešťové vody pod střešní krytinu do vnitřních žlabů a svodů. Systém využívá novou odvodňovací tašku KMB BETA, která je součástí střešního systému KM Beta, a dále odvodňovací žlaby umístěné do prostoru mezi krytinou a pojistnou folií. Podstřešní okapový systém KM Beta se uplatní zejména při rekonstrukci panelových domů, kdy se při budování šikmých střešních nadstaveb využívají stávající střešní vpusti a tím odpadá dodatečné budování dešťových kanalizačních přípojek a svodů, které rekonstrukci značně prodražují.

Zdroj: KM Beta a.s.

RubrikyUdálosti