cemix skola

Oblíbená Škola mistrů je po roce opět zde!

V roce 2020 pořádá společnost LB Cemix již 9. ročník Školy mistrů, která je určená pro obchodní partnery a zájemce z řad odborné veřejnosti. Oblíbená série odborných seminářů startuje již v polovině ledna.

Přednášky se konají v řadě měst po celé republice a přihlásit se lze online již nyní na www.cemix.cz/skola-mistru

9. ročník Školy mistrů

Letošní ročník se zaměřuje na dva hlavní tematické okruhy. Jednak ETICS Cemixtherm– vše na téma zateplovacích systémů, jejich povrchových úprav, kreativních omítek, ale také balkonových systémů. Druhým tematickým okruhem bude Rekonstrukce a sanace se systémy Cemix, kde se posluchači kurzů mohou dovědět praktické informace a tipy k sanačním omítkám Cemix a velmi respektovanému Památkářskému programu.

Specialisté firmy Cemix se rovněž zaměří na hliněné omítky a břízolity, jejichž popularita mezi stavebníky v posledních letech prudce stoupá. Některé semináře budou věnovány i další problematice z oblasti omítkářských prací.

O semináře je každoročně velký zájem. Podívejte se na nabídku nejbližších seminářů a přihlaste se včas, neboť kapacity jsou limitované. Každý účastník vzdělávacího programu obdrží Osvědčení o absolvovaném proškolení a dárek. Rezervační formulář, přehled témat a termínů naleznete zde.