Jednoduchý, rychlý, bezpečný: Kaldewei Nexsys

Jednoduchý, rychlý, bezpečný: Kaldewei Nexsys

Kaldewei Nexsys představuje nový sprchový systém, který kromě flexibility a estetičnosti zaručuje také jednoduchou, rychlou a bezpečnou montáž. Extra plochá sprchová vanička se harmonicky začleňuje do vzhledu koupelny a decentní žlabový odtok ji nechává opticky splynout s okolní podlahou. Kaldewei vstupuje s touto produktovou novinkou na trh a nabízí osm různých rozměrů.

Jádrem revolučního systému je předem smontovaná montážní jednotka skládající se ze smaltované extra ploché sprchové vaničky, spádového nosiče, odtokového žlabu a vhodného izolačního systému. Sprchová vanička Nexsys je absolutně plochá, bez vnitřních kontur a sražených hran na okrajích, takže ji lze dokonale zapustit do dlážděné podlahy – v podstatě jako jednu velkou, bezespárovou, smaltovanou dlaždici s integrovaným odtokem. Puristický design završuje decentní odtokový žlab s vysoce kvalitním designovým krytem z kartáčované nerezové oceli, který se v rovině sprchy efektně začleňuje do puristického vzhledu extra ploché sprchové vaničky.

NexSys nabízí zcela nové řešení pro sprchy v úrovni podlahy a dokonale spojuje dva zcela odlišné světy: přednosti bezespárové extra ploché sprchové vaničky ze smaltované oceli a design dlážděné sprchy s odtokovým žlabem.

www.kaldewei.cz

https://www.kaldewei.cz/vyrobky/sprchove-vanicky/detail/product/nexsys/