Partneři sekce:

Útlé, ale velmi šikovné

Útlé, ale velmi šikovné

Zachování co největšího prostoru v případě účinného odhlučnění bývá problémem jak u rekonstruovaných staveb starších, tak u novostaveb, kde je snaha projektantů masivnost tepelně a zvukově izolačních systémů nahrazovat novou generací inteligentních izolantů.

Wolf PhoneStar

Mezi takové nastupující moderní materiály nové generace patří zvukově izolační desky Wolf, které dokáží uspět v obou kategoriích. Jsou vhodné pro rekonstrukce i novostavby. Jsou kompatibilní s prakticky všemi v současnosti používanými stavebními technologiemi a systémy. Uspokojí příznivce ekologie a jsou nezávadné pro alergiky. Řadí se k tzv. inteligentním materiálům, které požadovaného účinku dosahují ve svůj prospěch chytrým využitím fyzikálních zákonitostí.   

3 x ultratenký Wolf

Pro zvukové izolace stěn jsou určeny desky Wolf TRI a Wolf TWIN. Obě desky jsou dodávány ve standardizovaném rozměru 1250×625 mm. Deska Wolf PROFESSIONAL s překříženou střední vlnou je určena pro větší zatížení a dodávána v rozměru 1200×800 mm. Tou další obrovskou a revoluční výhodou patentové konstrukce je pak minimální tloušťka desek Wolf: 10, 12,5 resp. 15 mm podle typu desky.

Více informací na www.vseproizolace.cz.