Partneři sekce:
  • P.M.H. Invest & Trade

Čistírny odpadních vod představují moderní řešení likvidace odpadních vod

Čistírny odpadních vod představují moderní řešení likvidace odpadních vod

Moderní doba přináší inovativní řešení ve všech směrech a v oblasti odpadu z domácností a jiných objektů je tomu stejně tak. Čistírny odpadních vod představují ekologickou i ekonomickou variantu likvidace odpadních vod. Oproti klasickým septikům a žumpám mají nízké provozní náklady a znamenají také daleko elegantnější řešení.

Jedněmi z nejlepších technologií na trhu se mohou pyšnit čistírny odpadních vod od firmy Gonap, která je certifikována dle systému kvality ISO 9001:2000 a v oblasti inovací a vývoje spolupracuje i s jinými organizacemi. Pokud přemýšlíte o pořízení čistírny pro svůj objekt, jsou tyto zařízení tím pravým.

Čistírny pro domácnosti i firmy
Čističky odpadních vod, zkráceně ČOV, jsou určeny pro rodinné domy, bytové jednotky, sociální zařízení firem, kempů i hotelů. Aktivační čistírny od firmy Gonap fungují na principu nízko zatěžované aktivace s částečnou nebo úplnou stabilizací kalu a to včetně odvodňování stabilizovaného kalu. Tato zařízení jsou kompaktní a celoplastová, přičemž mohou být v podzemním i nadzemním provedení, ta jsou umístěna v budově. Velikost jednotlivých čistíren odpadních vod závisí na počtu osob na čistírnu napojených, ale může se také přizpůsobit individuálním podmínkám. Pro rodinný dům se pro určení potřebné kapacity čističek počítají ekvivalentní obyvatelé (EO), tedy osoby trvale žijící v domácnosti. U jiných objektů se množství odpadních vod a množství znečištění vody přepočítává. Do 15 ekvivalentních osob se instalují domovní čistírny odpadních vod, poté jde o čistírny komunální, které jsou ještě dále dle velikostí rozděleny.

Inovativní technologie a kompletní servis
Firma Gonap nabízí čistírny odpadních vod pro 5 – 5000 EO. Kromě dodání čističky a veškerého příslušenství jako jsou například enzymy pro odpadní vody, je možné mimo jiné využít také nabídku rekonstrukce ČOV, uvedení zařízení do provozu, komplexní záruční i pozáruční servis, provozování ČOV i dlouhodobé sledování a vyhodnocení provozu.

Zvolte řešení, které potěší přírodu i vaši peněženku. Vybudujte si vlastní čističku odpadních vod, investice do ní se vám rychle vrátí.

ZDROJ: PR článek společnosti GONAP spol. s r.o.

RubrikyZdravotní technika