Partneři sekce:

Estetické radiátory a sušáky s technologickým náskokem

Estetické radiátory a sušáky s technologickým náskokem

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu modelů a typů radiátorů české výroby. Radiátory jsou vhodné nejen do koupelny, ale svým designem je lze umístit i do chodeb, obýváků a jiných bytových prostor. V nabídce je i mnoho příslušenství v podobě designových ventilů a topných tyčí.

Radiátor Rosendal je úspěšný radiátor vyznačující se důmyslným rozložením háčků pro snadné zavěšení ručníků. K dostání je v provedení chrom, nerez a povrchové úpravy – lak. Výška radiátoru Rosendal je 950, 1500 mm. Šířka radiátoru může být 266, 420 mm. K dostání je i v horizontální verzi.


www.pmh-co.eu/produkty/radiator-rosendal-p18.html

Pro elektrické nebo kombinované vytápění lze použít univerzální topnou tyč PMH HT1 v bílém, černém, chromovém provedení nebo v provedení metalická stříbrná. Z technického hlediska má velký náskok před běžnými topnými tyčemi. Změna nastala ve skrytém napojení, díky čemuž slouží k přímému napojení na elektrickou síť. Určen je pro náročného zákazníka, který si potrpí na estetické designové ztvárnění. V tomto případě totiž napojení není vidět. Dále topná tyč umožňuje nastavení teploty v rozmezí 30–60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí a funkce proti zamrznutí tekutiny zvyšují komfort užívání. Potěší také nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice.


www.pmh-co.eu/produkty/topna-tyc-pmh-ht1-p49.html

Elektrické sušáky

Elektrické sušáky jsou v dnešní době velmi praktické a hodí se převážně do malých koupelen. Sušák se dá ihned namontovat bez jakéhokoliv plnění a dalších jiných příprav.

Elektra
Efektivní elektrický sušák ručníků s nízkou spotřebou energie je vyrobený z leštěné nerezi. Díky způsobu vytápění „suchá báze“ zaručuje dlouhou životnost. Sušák ručníků je pouze na elektřinu. Součástí radiátoru je vypínač VS1. Elektra je dodávána v několika velikostech. V nabídce je i horizontální provedení o rozměru 1200 x 690 mm.

Venus, Fenix
Elektrické sušáky Venus a Fenix jsou velmi praktické a flexibilní vyrobené z leštěné nerezové oceli. Otočná ramena poskytují minimalistický vzhled. Sušák Venus se vyznačuje zaoblenými rameny. Sušák Fenix rovnými rameny. Ramena radiátorů lze otočit o 180°, které umožnují snadné zavěšení ručníků. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř. Vypínač se nachází na spodní straně sušáku. Zákazník má na výběr připojení se skrytým elektrickým připojením nebo pomocí kabelu.

Kares
Vertikální sušák Kares najde své uplatnění ve všech koupelnách bez ohledu na velikost nebo rozložení. Vyberte si pouze počet sušáků Kares a dle vašich představ umístěte do řady nebo samostatně. Kares je doplněn o designové háčky, aby bylo možno snadno zavěsit ručníky. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabel uvnitř. Zákazník má na výběr skryté elektrické připojení nebo pomocí kabelu. K dostání ve dvou velikostech 90 cm nebo 150 cm na výšku a ve čtyřech povrchových úpravách chrom, zlatá, černá – lak a mosaz. Novinkou pro rok 2017 je 3-trubkový Kares o velikost 162 x 1513 mm provedení chrom a černá mat, o výkonu 105 W.


www.pmh-co.eu/produkty/susak-kares-p34.html

Zdroj: PR článek společnosti P.M.H.- Invest & Trade spol. s r.o. , www.pmh-co.cz