TECE je zase o krok napřed

Německá firma TECE je průkopník v podomítkových splachovacích nádržkách s funkčními a spolehlivými technologiemi. Ty ale potřebují neustálou inovaci, a proto, na základě přání zákazníků, TECE nově nabízí splachovací nádržku TECE Uni 2.0.

I nadále se můžete spolehnout na unikátní desetilitrovou nádržku, jejíž těsnost je firmou testována a garantována. Předinstalovaný napouštěcí ventil F10 je oblíbeným prvkem TECE modulů a nechybí ani u nádržky TECE Uni 2.0.

Zdroj: TECE

Instalace rychlostí blesku bez nářadí

Díky jednoduché, rychlé a bezpečné montáži ušetříte mnoho času. Ovládací tlačítka namontujete bez použití jakéhokoliv nářadí.  Součástí je také rychlospojka 1/2″ vnějšího závitu pro připojení vody, kde není potřeba těsnění.

Komptabilita celého sortimentu

Kompatibilita nových ovládacích tlačítek TECE s novou splachovací nádržkou TECE Uni 2.0 zůstává, stejně tak jako u předchozích verzí. Díky evoluci v upevnění je montáž ovládacího tlačítka hotová během okamžiku. Zajištěna je také kompatibilita tlačítek a modulů bez TECE systému Easy-fit. A to bez dokupování redukcí a náhradních dílů. Vše je součástí balení automaticky.

Splachovací nádržka TECE Uni 2.0 je dostupná ve dvou následujících modulech:

  • TECEprofil
    Modul pro toaletu s „easy fit“ instalací splachovacího tlačítka pro připevnění k profilovým trubkám TECEprofil nebo pro instalaci do sádrokartonových nebo dřevěných profilů a stejně tak pro instalaci jako předstěnový nebo rohový modul.
Zdroj: TECE
  • TECEbox
    Modul pro toaletu určený pro obezdění s instalací do zdi nebo před nosnou stěnu. Nechybí zde možnost „easy fit“ instalací splachovacího tlačítka.

Šetrná k přírodě, a přesto nabitá funkcemi

Splachovací nádržka TECE Uni 2.0 je kompletně smontovaná, utěsněná a bezpečná nádržka zhotovená z nárazuvzdorného plastu a testovaná dle EN 14055. Výhoda nádržky o objemu 10 litrů je 6 litrový přednastavený standardní objem spláchnutí a následná možnost okamžitého spláchnutí 3 litry bez čekání. Objem splachování 4,5/7,5/9 litrů lze kdykoli nastavit. Úsporné splachování s množstvím 3 litry můžete použít u dvoumnožstevního ovládacího tlačítka.

TECE Uni 2.0 lehce nastavíte jak pro jednomnožstevní, tak dvoumnožstevní splachování podle typu použitého tlačítka. Nádržka disponuje hydraulickým napouštěcím ventilem nízké hlučnosti, akustické skupiny 1 podle DIN 4109.

Dalším benefitem je, kromě nízké spotřeby vody, že se vyrábí z recyklované polystyrenové vrstvy 6EPS, která funguje proti orosení a při konkrétním nastavení splňuje i certifikační normy LEED a BREEAM.

Více na: https://produktdaten.tece.de/web/tece_CZ/cs/keywords.xhtml?result=1663147491873&showResult=1

Společnost TECE je jedním z předních evropských výrobců instalačních a sanitárních systémů. Na území České republiky a Slovenska působí prostřednictvím své dceřiné společnosti TECE ČR. Splachovací nádržky pro WC a ovládací tlačítka si získali popularitu jak mezi odbornou veřejností, tak i běžným spotřebitelem. Kovové tlačítko TECEsquare z nerezové oceli získalo ocenění v anketě Design Prize 2010, cenu Design Plus a prestižní mezinárodní cenu za design „Red Dot Award Product Design“.

ZDROJ: PR článek společnosti TECE Česká republika, s. r. o.