Designové radiátory

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu modelů a typů radiátorů české výroby. Radiátory jsou vhodné nejen do koupelny, ale svým designem je lze umístit i do chodeb, obýváků a jiných bytových prostor.

Radiátor Apollo

Radiátor Apollo je novinkou od firmy P.M.H.. Navazuje na velmi úspěšný radiátor Theia. Radiátor Apollo se vyznačuje jiným rozložením a průměrem trubek. Výhodu zavěšení ručníku ze strany, případně na háčky umístěné na dvou vertikálních trubkách konstrukce Apolla nadále umožňuje. Radiátor lze využít s napojením na centrální vytápění, kombinovaně nebo pouze na elektřinu. Radiátor má středové připojení – 50 mm. Lze vyrobit i obrácenou variantu.

Avento Frame

Nové požadavky na design splňuje radiátor Avento Frame, vyrobený z vertikálních jeklů 30 x 30 mm a horizontálních 20 x 20 mm. Radiátor je inovací klasického Aventa. Nový vzhled dodalo orámování radiátoru. Navíc je Avento Frame možné připojit jak po stranách tak i na střed. Vhodný je na centrální, kombinované či elektrické vytápění.

Avento Frame
Avento Frame | Zdroj: P.M.H.
Avento Frame
Avento Frame | Zdroj: P.M.H.

Coral

Radiátor Coral navazuje na úspěšný radiátor Rosendal. Konstrukčně je Rosendalu velice podobný. Vyznačuje se opět důmyslným rozložením háčků pro snadné zavěšení ručníků. Vyrábí se ve verzi se třemi, čtyřmi až šesti trubkami o průměru 26 mm. K dostání je v provedení chrom. Výška radiátoru Coral je 1200 mm. Šířka radiátoru může být 200, 275, 350, 425 mm. Radiátor lze připojit jak na centrální, kombinované tak i elektrické vytápění.

Hranatý radiátor Pluto

Pluto – koupelnový radiátor Pluto s hranatými profily trubek patří mezi nejužší radiátory na trhu. K dostání v šířce 105, 245, 385 mm a výšce 1500 mm. Radiátor je doplněn o hranaté háčky ve dvou řadách pro snadné zavěšení ručníků. Nabízen je v několika povrchových úpravách – chrom, antracit, béžové, strukturální černá, bordó. Pluto je vhodný jak pro centrální, kombinované nebo elektrické vytápění.

Pluto
Pluto | Zdroj: P.M.H.

Topná tyč PMH-HT1

Elektrická topná tyč PMH-HT1 nabízí důmyslné skryté připojení. (Přímé napojení elektrického kabelu vyvedeného ze zdi.) Elektrické topné těleso s termostatem reaguje na teplotu media v radiátoru, regulace teploty 30-60°C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí. Funkce proti zamrznutí tekutiny ANTIFREEZE.

PMH HT1
PMH HT1 | Zdroj: P.M.H.

Nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. 2H nastavení max. výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení – funkce + 2h BACK – nebo automatickým vypnutím – funkce – 2h – OFF. IPx54 – ochrana proti vniknutí vody. Není možné použít u horizontálních radiátorů. K dostání v provedení chrom, bílá, metalická stříbrná (nerez efekt) a černá.

PMH HT1
PMH HT1 | Zdroj: P.M.H.

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H.