Jednoduše nastartujte a přidejte plyn

S bezkonkurenčními měřicími přístroji Testo pro systémy vytápění.

Časy se mění a s nimi i problémy spojené s instalací a údržbou systémů vytápění. Proto u měřicí techniky Testo myslíme dál. Od jednotlivých přístrojů až po kompletní řešení pro různé aplikace.

Od analogového k digitálnímu. Od stále složitějších požadavků ke stále jednodušším aplikacím. Jako světová jednička na trhu nabízíme nejen vše od jednoho dodavatele, ale také vše plně propojitelné do sítě a digitální.

Připravte se na novou světovou třídu nástrojů – a získejte je za speciální akční cenu.

Světová třída ve svém oboru – nový analyzátor spalin Testo 310 II

 Dokonalý start do světa měřicí techniky pro vytápění: nový přístroj Testo 310 II kombinuje nejlepší efektivitu ve své třídě s jednoduchostí při uvádění do provozu a údržbě systémů vytápění.

Na individuálně konfigurovatelném displeji máte vše na očích a s chytrými sondami Testo můžete provádět až 7 měření současně. Měření spalin nebylo nikdy tak efektivní a jednoduché.

Nový analyzátor spalin Testo 310 II kombinuje jednoduché funkce s vysokou přesností měření, proto je ideální pro všechna základní měření u systémů vytápění. Dlouhá výdrž akumulátoru více než osm hodin Vám zaručuje vysokou disponibilitu. Snadné provádění všech jednotlivých měření současně a zobrazení měřených veličin na displeji analyzátoru s vysokým rozlišením.

Displej je snadno konfigurovatelný přes aplikaci testo Smart  a uživatel si jej může dle potřeby individuálně přizpůsobit. Díky snadné manipulaci a kompaktnímu provedení  je Testo 310 II odolným nástrojem pro každodenní práce – i v náročném prostředí.

Tiskárna s Bluetooth® rozhraním, která je speciálně vyvinutá  pro Testo 310 II, umožňuje podle potřeby vytvářet přehledné zprávy přímo na místě měření. Aktuální naměřenou hodnotu můžete vytisknout z libovolného menu měření během samotného měření nebo po něm.

Díky jednoduchému připojení k aplikaci testo Smart můžete současně provádět další měření nebo vytvářet digitální dokumentaci, přenášet data a provádět digitální správu zákaznických dat. Analyzátor Testo 310 II nabízí všechny výhody elektronického měření spalin ve vysoké kvalitě při perfektním poměru nákladů a užitné hodnoty.

Rozsah dodávky Testo 310 II

Zdroj: Testo
 • Analyzátor spalin Testo 310 II
  pro měření O2, CO, hPa a °C.
 • Včetně lithiového akumulátoru
  s dobou provozu až 8 hodin.
 • Sonda 180 mm s konusem.
 • Kufřík.
 • Síťový zdroj.
 • Silikonová hadice pro měření tlaku.
 • 5 x filtr částic.
 • Kabel USB-C.
 • Včetně výstupního protokolu z výroby.
 • Volitelná varianta s tiskárnou.
 • Bezplatná aplikace testo Smart.

Vítejte v chytrém světě Testo: celý svět v jedné aplikaci.

Rychlejší, jednodušší, chytřejší: aplikace testo Smart spojuje všechny nástroje a měření – a umožňuje také pohodlnou správu dokumentace pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Zdroj: Testo

Využijte výhod inteligentní konektivity a all-in-one řešení pro všechny aplikace, které Vám umožní chytře a bez námahy zvládnout práce nejen na všech systémech vytápění.

Více informací získáte na www.testo.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Testo