GROHE Eurosmart

Roste poptávka po individuálních řešeních koupelen instalovaných profesionály

Partneři sekce:

Vyjádření vlastní individuality je v posledních letech v oblasti interiérového designu stále důležitější. To platí i pro koupelny, kde koncoví zákazníci kladou stále větší důraz na design i kvalitu. Inspirují se nejnovějšími trendy a vytvářejí si vizi své vysněné koupelny, která je zcela v souladu s jejich individuálním životním stylem, ale kterou musí realizovat důvěryhodní profesionální partneři.

Podznačka GROHE Professional byla vytvořena společně s profesionálními partnery GROHE jako jedinečná nabídka produktů a služeb. Specializovaná řada GROHE Professional zahrnuje více než 700 produktů, které značka prodává výhradně prostřednictvím tradičního velkoobchodního kanálu – od spolehlivých bestsellerů, jako je GROHE Eurosmart a nová keramika BauEdge, až po barevnou kolekci Colors Collection a podomítkové sprchy.

Díky dalším praktickým funkcím, které urychlují instalaci, umožňuje bezproblémové plánování a realizaci perfektně sladěných koupelen. Každodenní práci profesionálů dále usnadňuje komplexní koncept služeb a školení, který odborníkům umožňuje udržet si náskok před konkurencí.

Kombinace produktů na míru osobnímu vkusu

V dubnu 2023 spustila společnost GROHE B2C kampaň, která oslavuje partnerství mezi koncovými zákazníky a jejich profesionálními partnery při tvorbě individuálních koupelnových konceptů – vytvořených podle představ zákazníka a realizovaných odborníkem.

Ikonou exkluzivního portfolia GROHE Professional je GROHE Eurosmart. Tato oblíbená volba profesionálů je skutečně všestrannou baterií, která dokáže vyhovět téměř každé potřebě a životní situaci. Je cenově dostupná a se dodává v moderním designu a celkem ve čtyřech velikostech od S do XL, ve variantách s vytahovací sprškou i alternativní pákou, a dokonce i v bezdotykové nebo hybridní verzi.

Pro ucelené koncepty interiérů, a to i s omezeným rozpočtem, najdou instalatéři a projektanti v portfoliu GROHE odpovídající keramiku GROHE BauEdge. Tato řada sanitární keramiky se svými zaoblenými tvary designově i funkčně dokonale hodí k baterii GROHE Eurosmart. Kompletní koupelnové řešení lze doplnit novým modelem Grohtherm 500, který představuje základní variantu řady Grohtherm pro zákazníky s omezeným rozpočtem, kteří chtějí využívat výhod termostatu a doplňků.

Pro zákazníky, kteří hledají sofistikovanější designová řešení a chtějí do hry zapojit barvy, je určena řada baterií GROHE Essence. Ikonický design s vysoce odolnou povrchovou úpravou umožňuje zákazníkům projevit individuální vkus a osobnost.

Instalační systémy GROHE mají v portfoliu dlouhou tradici

Značka se ohlíží za více než 50 lety úspěšného vývoje podomítkových splachovacích nádržek, které díky své pohodlné instalaci usnadňují každodenní práci profesionálů po celém světě a umožňují spotřebitelům navrhovat koupelny snů. Zákazníci si mohou vybrat z keramiky GROHE, sprchových toalet nebo univerzální kolekce splachovacích desek této značky, která je k dispozici až ve 12 různých barvách, které jsou dokonale kompatibilní s našimi splachovacími nádržkami.

Nejnovější přírůstek, GROHE Rapid SLX, umožňuje rychlé a snadné nastavení, protože všechny přípojky jsou snadno přístupné. Mimořádně praktickým prvkem je také integrované řízení průtoku, které usnadňuje regulaci objemu a intenzity splachování i po instalaci. Kromě regulátoru průtoku obsahuje nový rám také dedikované trubky pro zapojení vodovodní a elektrické přípojky pro pozdější montáž sprchové toalety. Univerzální vodovodní přípojka a integrovaná elektrická zásuvka jsou snadno dostupné skrze otvor za toaletou. Provádět rozsáhlé konstrukční zásahy kvůli maličkostem tak již nebude zapotřebí.

red