Nové výstavní a školicí centrum na větrání, vytápění a chlazení v Praze

Nové výstavní a školicí centrum na větrání, vytápění a chlazení v Praze

Zehnder je nyní blíže všem zákazníkům z Prahy a středních Čech. V návaznosti na školicí centrum Zehnder Akademie, otevřené před dvěma roky v Sezimově Ústí, vybudoval společně s firmou Newag nové, jedinečné výstavní a školicí centrum Husky & Zehnder Akademie, které bylo v září otevřeno.

Nachází se na okraji Prahy ve Vestci, 2 km od Pražského okruhu mezi brněnskou a plzeňskou dálnicí. Je zaměřeno na větrání s rekuperací tepla, designové radiátory, stropní sálavé systémy Zehnder a centrální vysavače Husky. Akademie je k dispozici architektům, projektantům, obchodníkům, instalatérům stejně jako konečným spotřebitelům denně od 9 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin. V akademii budou rovněž probíhat odborná školení pro všechny zájemce, kteří chtějí získat více znalostí v uvedených oborech.

Zehnder Group ČR, s. r. o., je českou dceřinou společností mezinárodního výrobce Zehnder Group se sídlem ve Švýcarsku, mající vedoucí postavení v Evropě v oblasti designových radiátorů, komfortního větrání s rekuperací tepla a stropních sálavých panelů. Společnost Newag, spol. s r. o., je exkluzivním dovozcem centrálních vysavačů HUSKY s vedoucím postavením na trhu.

Husky & Zehnder Akademie

Husky & Zehnder Akademie je výjimečná množstvím nainstalovaných výrobků a systémů. Zahrnuje funkční systém komfortního větrání s rekuperací tepla s mimořádnou prezentací prvotřídních větracích jednotek a doplňujícího příslušenství stejně jako vysoce hygienických, čistitelných rozvodů vzduchu a designových mřížek. Nechybí ani nové decentrální větrací jednotky, jednoduše se instalující přímo na obvodovou zeď bez potrubních rozvodů, které díky tomu představují ideální řešení pro rekonstruované vzduchotěsné domy a byty nebo k vyřešení problémů s plísněmi ve vlhkých místnostech.

V Husky & Zehnder Akademii jsou i další produkty z nabídky výrobce Zehnder jako designové koupelnové a bytové radiátory včetně nejnovějších high-tech elektrických radiátorů. Návštěvníci toho výjimečného centra si mohou vyzkoušet funkčnost ventilátorů, určených  pro odvětrávání kuchyní a koupelen. Významné místo je věnované prezentaci stále více žádaných stropních sálavých panelů pro vytápění výrobních, sportovních a skladovacích hal, kongresových sálů, autosalonů a jiných veřejných objektů. Velice názorně je prezentován nový systém sádrokartonových topných a chladicích stropů, žádaných především pro chlazení a vytápění nízkoenergetických a pasivních staveb.

V neposlední řadě jsou představeny centrální vysavače Husky, které jsou zde prezentovány vybranými jednotkami s unikátní 25letou zárukou, a nechybí zde ani oblíbený systém pro pohodlný úklid – hadice pro vysávání skrytá ve zdi.

Přístupnost Akademie pro veřejnost:

denně  9–12, 13–17 hod.
Zájemci se mohou přihlásit na odborná školení, jejichž program s termíny naleznete na: www.zehnder.cz/sluzby/skoleni.

Vše pro čisté, zdravé, komfortní a energeticky úsporné vnitřní klima.

Husky & Zehnder Akademie
Vídeňská 573
252 42 Vestec u Prahy

Zehnder Group ČR, s. r. o.
Pionýrů 641
391 02 Sezimovo Ústí II
mobil: 731 414 443
e-mail: info@zehnder.cz
web: www.zehnder.cz

 

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder Group ČR, s. r. o.