Buďte chytří. Šetřete vodu s chytrým tlačítkem TECEsolid!

Puristický design, robustní konstrukce, atraktivní cena. To vše, a ještě více naleznete u ovládacího tlačítka TECEsolid.

Je vyrobené z kvalitní nerezové oceli a předurčeno převážně do veřejných prostor a administrativních objektů. Nekompromisně kombinuje odolnost a design. K dispozici je varianta mechanická, ale také, pro zajištění většího komfortu, s elektronickým senzorem. A to jak v provedení pro WC, tak i pro pisoár.

Bezdotykové ovládací tlačítko TECEsolid electronic je inteligentní. Lze u něj naprogramovat pomocí aplikace řadu funkcí, včetně automatického hygienického propláchnutí.

Zdroj: TECE

Velkou předností je úspora vody potřebná pro splachování, zajištěná novými a spolehlivými senzory TOF (Time of Flight). Senzory ovládacího tlačítka tak zaznamenávají všechny pohyby a v čase je vyhodnocují. Umí tedy upravit i objem vody ke spláchnutí u pisoárů a zabraňují samovolnému spláchnutí.

Zdroj: TECE

Více informací o ovládacích tlačítkách TECEsolid electronic & TECEfilo-Solid od německé firmy TECE najdete na https://spotlight.tece.com/cz/tecesolid-electronic.