asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Novinky na trhu střešních krytin

01.04.2010
Na letošní výstavě Střechy Praha představila společnost Mediterran CZ, s. r. o., dvě novinky na trhu střešních krytin – jsou jimi Zenit Břidlice a Standard Vlčanka.
Zenit Břidlice je mimořádně elegantní a výrazná taška. Již rovný tvar zaručuje výjimečnost tohoto produktu. Temně černá barva tašky a použité motivy připomínající tekoucí řeku ji řadí mezi elitní tašky. Zenit Břidlice zaujme zákazníky, kteří rádi experimentují a upřednostňují extravaganci. Tato taška je dokladem vysokého standardu, kde je kladen důraz na kvalitu a eleganci. Samozřejmostí je Colorsystém, který zajišťuje ochranu a intenzitu barvy. Zenit Břidlice obecně není určena pro každého, ale myšlenka o její koupi probleskne hlavou každému zákazníkovi. Zenit Břidlice patří mezi dražší, ale exkluzivní tašky. Koupí této tašky získáte krytinu, která je opravdovým skvostem.


Standard Vlčanka se vyznačuje přirozeností, jednoduchostí a elegancí. Kromě těchto předností má vysokou užitkovou hodnotu a je použitelná na různé typy střech. Originalita Vlčanky spočívá v jejím tvaru,použitých materiálech a výjimečné garantované kvalitě. Tato taška je všeobecně oblíbená pro svou komplexnost a příznivou cenu. Standard Vlčanka je skvělá inovace, která je unikátní svojí bronzově skořicovou barvou. Standard Vlčanku doporučujeme pro střední vrstvu našich zákazníků, ale samozřejmě nejen pro ně.Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media