Galerie(6)

Zámkové rigidní vinylové dílce Creation lákají vzhledem, komfortem a akustikou

Kolekce Creation nabízí pravidelně to nejlepší, co Gerflor v oblasti vinylových krytin nabízí. Celý sortiment se nese v duchu novinek jak v rámci nových designů, tak i v oblasti kvality a technologií.

Atraktivní jsou zejména rigidní zámkové dílce Creation, které nabízí Gerflor ve dvou variantách: řada SOLID CLIC kombinuje rigidní vrstvu pro lepší stabilitu a vinylovou vrstvu pro lepší komfort při chůzi, dílce RIGID LOCK ACOUSTIC mají integrovanou akustickou podložku, schopnou tlumit zvuk až o 19 dB.

Nová generace zámkových rigidních vinylových dílců Creation SOLID CLIC přinesla optimální rovnováhu mezi rigidní a komfortní zónou

Nová generace zámkových rigidních vinylových dílců Creation SOLID CLIC přinesla optimální rovnováhu mezi rigidní a komfortní zónou | Zdroj: Gerflor

Rigidní vinylové dílce Creation SOLID CLIC vynikají díky nové konstrukci DuoCore 2.0 tou nejlepší možnou rovnováhu mezi rigidní a komfortní zónou. Tato moderní a žádaná podlaha nabízí obyvatelům domů a bytů vše, co náročný zákazník u současných podlahových krytin hledá.

Různé rozměry lamel včetně XL formátu 1,5m vyhoví individuálnímu vkusu a požadavkům, transparentní nášlapná vrstva přináší autentický vzhled podlahy. Vysoká kvalita designu a strukturovaný embossing zajištují ultra-realistický vzhled podlahy, nová povrchová úprava Protecshield™ pak slibuje snadnou údržbu a vysokou odolnost vůči poškrábání a skvrnám.

Rigidní zámkové dílce Creation nabízí obyvatelům domů a bytů vše, co náročný zákazník u současných podlahových krytin hledá, včetně různých rozměrů lamel včetně XL formátu 1,5m.

Rigidní zámkové dílce Creation nabízí obyvatelům domů a bytů vše, co náročný zákazník u současných podlahových krytin hledá, včetně různých rozměrů lamel včetně XL formátu 1,5m. | Zdroj: Gerflor

Současně je to výrobek Made in France s patentovaným gravitačním systémem, který snižuje uhlíkovou stopu ve srovnání s konkurencí až o 30 %. Krytiny jsou navíc 100% recyklovatelné a obsahují až 55 % recyklovaného obsahu.

Tyto vinylové dílce ocení i zákazníci, kterým není lhostejné, co nové výrobky do vzduchu místnosti vypouští: TVOC po 28 dnech je menší než 10µg/m3 a garantuje nejlepší kvalitu vnitřního prostředí. Podle míry zátěže si lze vybrat ze tří produktových typů: Creation 30 SOLID CLIC patří do zátěžové třídy 23/31, Creation 40 SOLID CLIC do třídy 23/32/41 a Creation 55 SOLID CLIC do zátěžové třídy 33/42.

Design, komfort a špičková akustika – to jsou jen některé z předností zámkových rigidních vinylových dílců Creation LOCK ACOUSTIC.

Design, komfort a špičková akustika – to jsou jen některé z předností zámkových rigidních vinylových dílců Creation LOCK ACOUSTIC. | Zdroj: Gerflor

Rigidní vinylové dílce Creation LOCK ACOUSTIC kombinují díky patentované technologii RCB (Rigid Composite Board) pevnou rigidní podlahu s integrovanou akustickou podložkou, která zvyšuje kročejovou neprůzvučnost o 19 dB. Dílce vyráběné v Belgii nabízí velký výběr formátů lamel, povrchovou úpravu Protecshield™, jejich 4V spáry vytváří dokonalý efekt dlaždic a lamel.

Kromě akustiky je ocení i majitelé rekonstruovaných domů a bytů, protože krytiny lze pokládat bez lepení přímo na dlažbu se spárami < 6 mm. Standardem je i tady nejlepší kvalita vnitřního vzduchu (TVOC < 10 µg/m3), 100% recyklovatelnost a vysoký podíl recyklovaného obsahu (35 %). Dílce jsou v nabídce ve dvou řadách: Creation 40 LOCK ACOUSTIC a Creation 55 LOCK ACOUSTIC.

Přírodní vzhled, vysokou odolnost a snadnou údržbu zámkových rigidních vinylových dílců Creaton LOCK ACOUSTIC zajišťuje povrchová úprava ProtectshieldTM.
Přírodní vzhled, vysokou odolnost a snadnou údržbu zámkových rigidních vinylových dílců Creaton LOCK ACOUSTIC zajišťuje povrchová úprava ProtectshieldTM. | Zdroj: Gerflor

Přehled všech kolekcí vinylových dílců Gerflor Creation naleznete na www.gerflor.cz.

Creation 40 LOCK ACOUSTIC 32192
Creation 40 LOCK ACOUSTIC 31607
Creation 30 Solid Clic 31587
Rigidní zámkové dílce Creation nabízí obyvatelům domů a bytů vše, co náročný zákazník u současných podlahových krytin hledá, včetně různých rozměrů lamel včetně XL formátu 1,5m.

ZDROJ: PR článek společnosti Gerflor