Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA
  • Českomoravský beton

Nové kompaktní pneumatické hřebíkovačky

Nové kompaktní pneumatické hřebíkovačky

Nové pneumatické hřebíkovačky od firmy Bosch jsou ideálním řešením pro rychlé a výkonné nastřelování hřebíků ve dřevozpracujícím průmyslu. Firma Bosch nyní nabízí řadu pěti nejmodernějších nástrojů, které pokrývají všechny hlavní metody pro nastřelování hřebíků: pneumatická hřebíkovačka s pásovým zásobníkem Bosch GSN 90-21 RK Professional a pneumatická hřebíkovačka s pásovým zásobníkem Bosch GSN 90-34 DK Professional, které jsou určené pro práci při budování střech a výrobě rámů; pneumatická hřebíkovačka pro kolářské hřebíky Bosch GSK 64 Professional určená pro práci při zařizovaní interiérů; pinkovačka Bosch GSK 50 Professional; a sponkovačka Bosch GTK 40 Professional, které jsou určené pro práci při výrobě nábytku a oken, čalounických a veškerých dokončovacích pracích v interiéru.

Všechny nástroje jsou vybavené inovativní „Full Force Technology“. Modely pneumatických hřebíkovaček Bosch GSK 64 Professional, Bosch GSK 50 Professional a Bosch GTK 40 Professional jsou rovněž vybavené systémem „Wood Protection System“, díky němuž nedochází k vystřelování naprázdno a umožňuje práci, která je šetrná k obrobku.

„Full Force Technology“ umožňuje maximální výkon při rychlém postupu práce a velmi kompaktní konstrukci: díky novému systému ventilů umožňuje snižovat velikost tlakového tělesa, aniž by při tom utrpěla energie úderu. To urychluje zvyšování tlaku v nástroji a díky tomu zajišťuje plynulé nastřelování hřebíků, a to i při vysoké frekvenci nastřelování.

Pro přesnou a výkonnou práci
Funkce, která umožňuje při zaseknutí hřebíku v nastřelovacím kanálu rychlé uvolnění zásobníku bez použití nástrojů, značně zjednodušuje práci s pneumatickými hřebíkovačkami. Štíhlá konstrukce nástroje umožňuje dokonalý výhled na pracovní místo, kde dochází k nastřelení hřebíku. Tím je neustále zajišťováno přesné nastavení místa a přizpůsobení hloubky nastřelování hřebíků i sponek.

Nový systém „Wood Protection System“, kterým je vybavená pneumatická hřebíkovačka pro kolářské hřebíky Bosch GSK 64 Professional, pinkovačka Bosch GSK 50 Professional a sponkovačka Bosch GTK 40 Professional je speciální systém, který chrání obrobek během opracování tak, že při prázdném zásobníku zablokuje spouštěcí mechanismus, což zajišťuje, že nedochází k poškození obrobku úderníkem. Navíc všechno toto nářadí může být dodatečně vybavené pogumovaným hrotem.

Hřebíkovačka s pásovým zásobníkem GSN 90-21 RK Professional
Hřebíkovačka s pásovým zásobníkem GSN 90-34 DK Professional
Pinkovačka GSK 50 Professional
Hřebíkovačka pro kolářské hřebíky GSK 64 Professional
Sponkovačka GTK 40 Professional

Pošlete si žádost do „Bosch ProTeamu“ a vyzkoušejte si pneumatické hřebíkovačky. Profesionální řemeslníci z celé Evropy mohou nyní vyzkoušet zdarma nové produkty výrobní řady profesionálního modrého elektrického nářadí a mohou si tak vyměnit své poznatky s jinými profesionály.

Kdokoliv, kdo se chce zúčastnit praktického testu přímo v terénu, aby ohodnotil inovativní vlastnosti pneumatických hřebíkovaček: GSN 90-34 DK Professional, GSK 64 Professional nebo pinkovačky GSK 50 Professional, si může zažádat na webových stránkách www.bosch-pro-team.com o přihlášení k testu těchto pneumatických hřebíkovaček v praxi. Termín pro odeslání elektronické přihlášky je od 8. ledna do 31. března 2010. V případě, že budete vybráni, budeme Vás po skončení uzávěrky přihlášek včas informovat.

Zdroj: Bosch

RubrikyStavební technika