Partneři sekce:

Poslední letošní Wienerberger fórum představí moderní přístupy k návrhu domu

Wienerberger Forum2022
Zdroj: Wienerberger

Letošní poslední fórum je zaměřené na velmi aktuální téma moderních přístupů k návrhům domů. Odborníci představí fotovoltaické moduly a další novinky a trendy ve stavebnictví

Už 24. listopadu 2022 budou mít všichni zájemci o svět stavebnictví možnost opět nahlédnout do virtuálního světa World of Wienerberger.

Účastníci fóra se mohou těšit na novinky v sortimentu a trendy, které uvede vedoucí produktového managementu Jiří Dobiáš. Statik Ivo Petrášek následně poradí čemu se vyvarovat při realizaci stropů a okenních překladů. A nejslibnější produkt – integrované fotovoltaické moduly Wevolt X-tile představí produktový manažer Daniel Frejvald. Na téma digitálních nástrojů Wienerberger, promluví produktový technik Michal Šenkýř a za BIM legislativu externí specialista Petr Matyáš, předseda představenstva Odborné rady pro BIM.

V neposlední řadě vystoupí vedoucí technického oddělení Milan Rotek a produktový manažer Jan Huber, kteří poradí jak na Stavební konstrukce v souvislostech se zaměřením na vzduchotěsnost obálky budovy. Všichni přednášející odborníci mají možnost zobrazení technických detailů ve formě 3D animací a znázornění navrhování v několika různých prostředích.

Registrace na online konferenci je spuštěna.

red