Nová roleta přinášející úspory
Galerie(5)

Nová roleta přinášející úspory

Partneři sekce:

Nová dvojitě plisovaná roleta od společnosti VELUX určená pro střešní okna reguluje prostup slunečního záření, spoluvytváří příjemné vnitřní klima v místnostech pod střechou a současně šetří energií.

střešní okna,VELUX,roletyDvojitě plisované rolety VELUX FHC jsou konstruovány tak, aby umocnily izolační vlastnosti střešních oken a zvýšily jejich energetickou účinnost. Elegantní rolety mají na vnitřní straně dvojitého plisé umístěné hliníkové fólie s tepelněizolačními vlastnostmi. Představují nový způsob využití přirozených vlastností vzduchu k izolaci a jsou trvale udržitelným řešením, které významně přispívá k energetické rovnováze celého okna.

Rolety FHC se instalují na vnitřní stranu střešního okna a po zatažení poskytují úplné zatemnění. Konstrukce rolety zabírá na střešním okně díky zeštíhlenému designu vodicích lišt minimum plochy, takže v případě nezatažené rolety je zajištěn maximální přísun denního světla do interiéru. Ovládání pomocí spodní a horní lišty umožňuje roletu flexibilně nastavit do jakékoli polohy na okně a dopřát si přistínění.

Rolety jsou vedeny v bočních lištách, které skrývají ovládací lanka. Díky unikátnímu systému Pick & Click se snadno instalují na jakýkoliv typ střešních oken VELUX během několika minut.

Použitím energeticky úsporných rolet FHC lze v zimě snížit úniky tepla z interiéru až o 34 % a ušetřit energii i finance na vytápění. Přispívají tak k zajištění optimálního tepelného komfortu v interiéru.

Pro lepší ochranu proti slunečním paprskům a přehřívání interiéru je možno dvojitě plisovanou roletu FHC zkombinovat s předokenní roletou nebo venkovní markýzou, které zachytí horké sluneční paprsky dříve, než dopadnou na okenní tabuli.

V nabídce je devět barevných provedení. Vodicí lišty si lze zvolit v hliníkovém nebo v bílém provedení – tzv. bílá linie umožňuje sladit bílé vodicí lišty s bílými plastovými střešními okny VELUX s dřevěným jádrem a harmonicky tak dotvořit interiér.

Dvojitě plisované rolety VELUX FHC pro úsporu energie lze pořídit od 2 290 Kč (včetně DPH).

střešní okna,VELUX,rolety střešní okna,VELUX,rolety

–>–>