Lacobel & Matelac 2021: NOVÁ kolekce lakovaných skel od AGC

AGC DECO DAY 10.6. na www.agc-day.cz

AGC přichází s novou kolekcí 24 skel Lacobel včetně 15 nových odstínů a 15 skel Matelac s 5 novými barvami. V nové kolekci je 10 odstínů shodných v lesku i matu, které jsou si ideálním protějškem a nabízejí elegantní kombinace tón v tónu. A právě u příležitosti uvedení nové kolekce Lacobel Matelac 2021 vás zveme na odborný seminář na téma ploché sklo v interiéru:

AGC DECO DAY: Trochu jiný pohled na sklo

Čtvrtek 10.6. od 13 do 16 h

Objevte společně s moderátorem Vladimírem Kořenem zázraky ze světa dekorativních skel: Už jste někdy viděli neviditelné sklo? Podařilo se vám rozbít bezpečnostní sklo? Zajímá vás zbrusu nová kolekce skel Lacobel a Matelac? Navrhujete či vybíráte skleněné příčky, dveře, schodiště nebo zábradlí a řešíte jejich bezpečnost? Hledáte inspiraci pro své projekty?

Buďte s námi online, nabízíme trochu jiný pohled na sklo: interiérová skla od A do Z.

Akce je zdarma, koná se online a více informací i registrační formulář naleznete na stránkách

www.agc-day.cz.

Lacobel & Matelac 2021

Nová inspirativní kolekce Lacobel & Matelac 2021 vznikla v rámci evropského workshopu AGC Deco Academy a na jejím zrodu se podílela celá řada odborníků na barevná řešení ve spolupráci s profesionály ze světa architektury a interiérového designu. Výsledkem jsou 4 základní dekorační styly, které odráží vliv barev a emocí na design interiérů, a měly by se tak stát inspirací pro naše zákazníky. Těmito inspirativními směry jsou: minimalistický, přírodní, tradiční a dynamický životní styl.

Minimalistický životní styl…

…klade důraz na čistotu, lehkost a moderní design. Moderní klidné a jemné tóny dodávají interiéru luxusní, ale diskrétní akcenty, které dokonale vyjadřují krásu skrývající se v jednoduchosti. Tyto barevné tóny umožňují dokonale kombinovat sklo s kamennými a keramickými prvky, a vytvořit tak příjemný pocit prostoru v souladu s minimalistickým životním stylem.

Lacobel Blue Ice Matelac White Traffic and Lacobel Blue Shadow 2
Lacobel Blue Ice Matelac White Traffic a Lacobel Blue Shadow 2 | Zdroj: AGC

Přírodní životní styl…

…reprezentují zemité přírodní barvy, které zaručují dokonalou rovnováhu, navodí vřelé a autentické prostředí, z něhož bude i v dnešní době vyzařovat naprostý klid. V tomto životním stylu zaměřeném na harmonii lze sklo dokonale snoubit se světlými odstíny dřevěných prvků, či korkem, a být tak i v interiéru blíže přírodě.

Lacobel Pink Nude and Matelac Green Safari 2
Lacobel Pink Nude a Matelac Green Safari 2 | Zdroj: AGC

Tradiční životní styl…

…to je paleta sytých, klasických barev a vytříbených akcentů, které kombinují tradiční vzhled s letmými dotyky moderního stylu. Takovýto styl je tu přesně pro ty, jenž opravdu milují autentičnost, soukromí a eleganci. Sklo v kombinaci s ušlechtilými materiály jako jsou tmavá dřeva a mramorem vytváří klasický vzhled, který je zároveň moderní i okouzlující a vzbuzuje pocit luxusu, intimity a elegance.

Lacobel Safe Blue Vintage Matelac Safe Blue Vintage and Lacobel Safe Green Artichoke 1
Lacobel Safe Blue Vintage Matelac Safe Blue Vintage a Lacobel Safe Green Artichoke 1 | Zdroj: AGC

Dynamický životní styl…

…je styl plný energie a optimismu, který přináší uvolnění díky své síle a originalitě. Dokáže vytvořit svět plný intenzivních, jasných a pečlivě volených barev odrážejících radost ze života. Objevte nový životní styl kombinující sklo s teracem, pryskyřicí a barevnými betonovými podlahami a vytvořte interiér sršící životem a pozitivní energií, který je zárukou originality.

Lacobel Saef Yellow Yuzu Matelac Green Teal Lacobel Orange Tangerine and Lacobel Yellow Yuzu 1
Lacobel Saef Yellow Yuzu Matelac Green Teal Lacobel Orange Tangerine a Lacobel Yellow Yuzu 1 | Zdroj: AGC

Bezpečnost a použití v interiéru

Všechna skla Lacobel a Matelac jsou k dispozici v bezpečnostním provedení s fólií SAFE+, která splňuje bezpečnostní normu EN 12600. Skla Lacobel a Matelac jsou určena pro interiérové aplikace (skleněné obklady, nábytek, magnetické psací tabule, dělení interiéru, dveře). Pro venkovní použití a vnitřní použití především v blízkosti horkých zón nabízí AGC tepelně tvrzená (kalená) skla LacobelT a MatelacT.

Lacobel White Pure Matelac White Pure Lacobel Blue Shadow and Lacobel Anthracit Authentic
Lacobel White Pure Matelac White Pure Lacobel Blue Shadow a Lacobel Anthracit Authentic | Zdroj: AGC

Pro více informací o sklech Lacobel a Matelac navštivte www.agc-yourglass.com, Glastetik nebo kontaktuje zástupce AGC: marcela.antlova@agc.com, 725 677 903.

ZDROJ: PR článek společnosti AGC Flat Glass Czech a.s.