Kaldewei SUPERPLAN ZERO. Mistrovské dílo mezi sprchovými vaničkami ze smaltované oceli

Kaldewei Milieu Superplan Zero Haupt1
Zdroj: Kaldewei

Nejnovější výrobek od Kaldewei, SUPERPLAN ZERO, má potenciál stát se senzací v koupelně. Smaltovaná extra plochá sprchová vanička navržená designérem Wernerem Aisslingerem zaujme svou střídmostí, zaujetím pro detail, komfortními a udržitelnými vlastnostmi. Vkusný produkt se vyznačuje elegantními liniemi a stane se zajímavým doplňkem v každé koupelně.

Superplan Zero je název výrobku, který má své opodstatnění: Kaldewei své sprchové vaničky vždy důsledně přizpůsoboval přáním zákazníků a tato přání promítl i do nového výrobku. Extra plochá sprchová vanička se instaluje v úrovni podlahy koupelny a díky svým úzkým hranám dovoluje instalaci do dlažby s téměř neviditelnými spárami.

Odtok u vaničky Superplan Zero je umístěn v těsné blízkosti stěny a tím je zajištěno pohodlné stání a bezpečný pohyb. Nová sprchová vanička se vyznačuje elegantními a přesnými liniemi a je ze tří stran přístupná zcela bezbariérově.

Kaldewei Milieu Superplan Zero Detail2
Kaldewei Milieu Superplan Zero | Zdroj: Kaldewei

Základ tvoří udržitelná, 100% recyklovatelná smaltovaná ocel s mimořádně dlouhou dobou životnosti. Ušlechtilý skleněný povrch nanášený na ocel speciálním výrobním postupem dodává punc luxusu. Kaldewei je jediným výrobcem smaltované oceli, který smalt, tedy základ pro vytvoření skleněné vrstvy, vyrábí podle své vlastní tajné receptury. Kvalita a životnost tohoto povrchu se již staly legendou.

Kaldewei Milieu Superplan Zero Detail1
Kaldewei Milieu Superplan Zero Detail | Zdroj: Kaldewei

Více než 50 různých rozměrů od 70 do 180 centimetrů, různé povrchové variace a široká škála barev činí Superplan Zero ještě atraktivnější. Ať už ve velkých nebo malých koupelnách mají stavitelé, plánovači a instalatéři zaručenu plnou flexibilitu.

Na přání lze sprchovou vaničku opatřit téměř neviditelnou protiskluzovou povrchovou úpravou Secure Plus. Superplan Zero je samozřejmě stoprocentně kompatibilní s osvědčenými těsnícími sadami, montážními systémy a odtokovými armaturami od Kaldewei.

Kontakty:
info_cz @kaldewei.com
+420 226 218 590
www.kaldewei.cz