Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA
  • Českomoravský beton
  • Rehau
  • Isover

Kaldewei představuje novou skupinu výrobků „Meisterstücke“

Kaldewei představuje novou skupinu výrobků „Meisterstücke“

Dokonalost propracovaná do detailu - bezespárové smaltované panely pro volně stojící koupací vany Kaldewei jako odlité z jednoho kusu

S novou, exkluzivní řadou výrobků „Meisterstücke“ se firmě Kaldewei podařilo důsledně naplnit podstatu obchodní značky, kterou je smaltovaná ocel Kaldewei 3,5 mm. Tento jedinečný materiál je synonymem nejvyšší kvality a dokonalého tvaru koupacích van a sprchových vaniček.  Ikony koupacích van – Conoduo, Asymmetric Duo a Centro Duo Oval se stávají Meisterstücke tím, že jsou díky nejmodernější výrobní technologii zušlechtěny svislými smaltovanými panely ve stejnoměrné kvalitě materiálu a s dokonale hladkými plochami.

Kaldewei poprvé v roce 2014 představuje svou novou řadu výrobků „Meisterstücke“. Nové volně stojící koupací vany se smaltovaným panelem jsou charakteristické svým bezespárovým povrchem a přímočarým designem. Při výrobě  Kaldewei spojuje preciznost nejmodernější výrobní technologie se snahou o dokonalost propracovanou až do detailu. 

Skutečnou atrakcí je Meisterstück Asymmetric Duo. Díky hladkému, velkoplošnému smaltovanému panelu, který vytváří dojem, že je volně stojící koupací vana vytvořena z jednoho odlitku, vzniká nová interpretace moderního designu, která se odráží v čistém vedení linií a puristickém pojetí tvaru. Panel zvláštním způsobem podtrhuje vnitřní přímočarý tvar vany. Smaltovaný přepad a kryt odtoku dokonale završují celkový vzhled koupací vany.

Nové Meisterstücke od Kaldewei odpovídají požadavku na velkorysé architektonické ztvárnění koupelny s koupací vanou umístěnou volně v prostoru. Prozatím nabízíme tři úspěšné typy vanového designu jako Meisterstücke v bílé barvě. U Meisterstück Centro Duo Oval si lze vybrat hned ze dvou rozměrů 170 x 75 cm a 180 x 80 cm. Kromě toho je k dostání Meisterstück Conoduo ve velikosti 170 x 75 cm a ikona koupacích van Asymmetric Duo se vyrábí jako Meisterstück v rozměru 170 x 80 cm. Tyto novinky zaujímají jako exkluzivní a osobitá řada výrobků „Meisterstücke“ zvláštní místo v sortimentu firmy Kaldewei a do budoucna budou rozšířeny o další výrobky ze smaltované oceli Kaldewei.

„Meisterstücke jsou určeny pro bytovou výstavbu vyšší třídy, jako jsou například nadstandartní loftové byty, stejně jako pro provozovatele a investory pětihvězdičkových hotelů“ líčí Arndt Papenfuß, vedoucí marketingu Kaldewei.

Vybavení zvyšující komfort

Všechny koupací vany výrobkové řady „Meisterstücke“ jsou sériově vybaveny povrchovou úpravou Kaldewei Perl-Effekt nenáročnou na údržbu. Pro zvýšení požitku z koupání je pro tyto modely navíc k dispozici nový koupelnový zvukový systém Sound Wave, díky kterému se z koupací vany stává rezonanční těleso. Se Sound Wave se může koupající ponořit nejenom do vody, ale doslova také do své oblíbené hudby. Skutečnou relaxaci nabízí vířivý systém Kaldewei Vivo Vita, který lze instalovat na vyžádání. Další variantou vybavení je elektronická armatura Kaldewei Comfort Select.

Ocenění Interior Innovation Award „Best of Best 2014“ pro Meisterstück Centro Duo Oval

Ještě před oficiálním uvedením na trh vyznamenala rada pro design Meisterstück Centro Duo Oval renomovanou cenou za design „Interior Innovation Award – Best of Best 2014“. Porota tímto vyznamenáním ocenila velký inovační potenciál a pokrokové ztvárnění nové volně stojící koupací vany s panelem ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm.

ZDROJ: PR článek společnosti Kaldewei CS, s.r.o.