Partneři sekce:
  • Stavmat
  • REHAU

Oživte fasádu lakovaným sklem v 15 módních barvách

Oživte fasádu lakovaným sklem v 15 módních barvách

Sklo bylo, je a stále bude jedním z hlavních stavebních prvků v architektuře, a to nejen díky svým estetickým vlastnostem, jako jsou transparentnost a čistota, ale i díky své různorodosti, možnostem zpracování a v neposlední řadě stále se zlepšujícím izolačním vlastnostem. S nárůstem velkých prosklených ploch v moderních budovách nastává otázka, jak správně navrhnout zasklení z pohledu estetiky, osvětlení, tepelných ztrát, bezpečnosti, akustiky, statiky a mnoha dalších hledisek.

Tvořivost bez hranic
Škála skel společnosti AGC Glass Europe je charakterizována nejen svou nejširší nabídkou, ale také neustálým procesem zdokonalování technických parametrů skel (protisluneční ochrana, tepelná izolace), jejich vzhledu a možností zpracování. Zároveň tato skla vyhovují dnešním přísným ekologickým měřítkům. Hlavní snahou společnosti AGC bylo vždy přinášet zákazníkům to nejlepší, mít řešení pro jejich současné potřeby, ale předvídat i ty budoucí…

Pro tento rok si společnost AGC Glass Europe připravila rozšíření škály barevných lakovaných skel Lacobel T. Toto vysoce kvalitní kalitelné lakované sklo nabízí nejen veškeré výhody skla Lacobel (lesklý povrch, intenzivní barvy, optické zvětšení prostoru, barevná stabilita…), ale díky kalitelnému provedení také možnost širšího spektra využití. Speciálně vyvinutý lak, který odolává vysokým teplotám při tepelném zpracování, je zárukou kvalitního produktu. Výrobní proces pak zajišťuje rovnoměrné nanesení laku, dodává sklu jednotný a jedinečný vzhled a zajišťuje i snadnou instalaci a údržbu. V minulosti uvedené barvy Cool White, Crisp White, Zen Grey a Deep Black jsou nyní následovány rozšířenou paletou barev.

11 nových barev odpovídajících současným trendům, jako je Mustard Yellow, Petrol Green, Royal Blue nebo Oyster White, abychom uvedli alespoň některé z nich, uspokojí nyní touhu architektů a designérů po zvýšení designové flexibility a neomezené kreativitě.

ŠKÁLA 15 MÓDNÍCH BAREV Lacobel T
ŠKÁLA 15 MÓDNÍCH BAREV Lacobel T

Odolnost a bezpečí
Tepelně tvrzené sklo Lacobel T je pevné lakované bezpečnostní sklo, odolávající vysokým teplotám, tepelným šokům a UV záření. Proto u tohoto sklářského výrobku architekti, designéři a dodavatelé fasád oceňují možnost použití v náročném prostředí, ať už v interiéru či exteriéru. Lacobel T lze v interiéru použít při obkládání stěn s minimálním množstvím spár, své uplatnění najde v náročných podmínkách u krbů nebo varných desek v domácnostech. Odolnost prokáže především v administrativních budovách, obchodních a kulturních centrech, kde splňuje požadavky na bezpečnost a estetiku. S výrobkem  Lacobel T dokážete poskytnout vaší budově nový barevný kabát: lakované sklo je ideální do neprůhledných částí fasád, skvěle doplní prosklené prvky nebo vynikne v kombinaci s jinými materiály (betonem, dřevem, kovem).

Lacobel T Petrol Green

Lacobel T Petrol Green

Sklo přinášející výhody všem
Lacobel T přináší výhody i zpracovatelům: lakované sklo, které lze okamžitě řezat a kalit přímo při zpracování, umožňuje zpracovatelům vyšší flexibilitu při řízení výrobních linek, objednávek i zásob a v důsledku toho mohou dodavatelé pružněji reagovat na požadavky trhu.

Komplexní řešení
Vhodně zvolené zasklení dokáže splnit požadavky investorů i uživatelů na příjemné klima a funkční prostředí i estetiku. Při snaze o správný technický návrh prosklení budovy je důležité myslet kromě tepelně technických parametrů i na další aspekty z hlediska statiky, akustiky, ochrany a bezpečí aj.

Lacobel T Zen Grey

Lacobel T Zen Grey

Pro dosažení efektivního řešení z hlediska kvality a ceny můžete požádat o podporu technické poradce společnosti AGC Flat Glass Czech na e-mailové adrese ibp@eu.agc.com. Mezinárodní tým je připraven poskytnout konzultace obchodníkům, architektům, projektantům a dalším sklářským odborníkům.

Více informací o široké škále produktů společnosti AGC Glass Europe naleznete na www.YourGlass.com.

stránky společnosti: www.agc-glass.eu
Foto: AGC Glass Europe

ZDROJ: PR společnosti AGC Glass Europe

Komentáře