Modulární fasádní systémy

Fasádní systémy heroal C 50 se hodí jak pro soukromou výstavbu tak pro stavbu objektů a lze je díky zušlechťující povrchové úpravě heroal individuálně sladit s pláštěm budovy.
Zdroj: heroal

Vkládací prvky a další systémová řešení pro integraci do fasádních systémů heroal C 50 Etablované hliníkové fasádní systémy heroal C 50 splňují rostoucí požadavky na energetickou účinnost v plášti budovy a stejnou měrou také potřebu individualizace. Pro rozšíření portfolia vyvinul heroal vkládací prvky a zajistil možnost integrace dalších systémů, které obohacují rozmanitost použití fasádních systémů heroal o řešení budoucnosti.

Díky variabilním, bezpečně fungujícím systémovým komponentům nabízí fasádní systémy heroal C 50 řešení pro téměř každý stavební záměr v soukromé výstavbě a stavbě objektů. Rostoucí požadavky na energetickou účinnost v plášti budovy a designové varianty, jako např. průmyslový design nebo protipožární ochrana, jsou přitom zohledněny u systémových variant heroal C 50 HI, heroal C 50 PH, heroal C 50 ID a heroal C 50 FP.

Na základě těchto rozšířených požadavků vyvinul heroal inovativní řešení pro modulární stavbu fasády, která rozšiřují funkční možnosti fasádních systémů heroal C 50.

Systém protisluneční ochrany heroal VS Z lze plně integrovat do fasádních systémů heroal C 50 – jako např. zde v komplexu budov AFI Vokovice v Praze.
Systém protisluneční ochrany heroal VS Z lze plně integrovat do fasádních systémů heroal C 50 – jako např. zde v komplexu budov AFI Vokovice v Praze. | Source: heroal

Vkládací prvky a systémová řešení pro modulární stavbu

Jako trvale bezpečně fungující a mnohostranné řešení pro velmi frekventované vstupní prostory lze osvědčený systém objektových dveří heroal D 72 optimálně integrovat do fasády. Díky univerzálnímu designu, maximálním výrobním velikostem, různým typům otevírání a možnosti bezbariérové integrace se nabízí různé možnosti úpravy v mnoha instalačních situacích.

O extra průhlednost se starají „plovoucí“ okenní systémy heroal W 72 i a heroal W 77 i, které si vystačí zcela bez viditelných křídel a opticky splynou s fasádou. Symbolizují architektonický design s drobnými pohledovými šířkami a kromě toho nabízí vynikající hodnoty UW.

Vkládacím prvkem, který přispívá k vytváření zdravého klimatu v interiéru, je motorizovaná ventilační klapka heroal W 72 VF. Úzké otevírací prvky s výškou patra nenápadně zapadnou, a vytvoří tak harmonickou jednotku s fasádou.

Stejně tak se postará venkovní protisluneční ochrana, jako např. plně integrovatelný systém protisluneční ochrany heroal VS Z, o příjemné klima v interiéru. Textilní zipscreen nabízí efektivní ochranu proti oslnění, pohledovou ochranu a ochranu proti horku – a to v různých typech tkanin, barvách a stupních propustnosti světla. Dokonce i při velkém horku a při nárazech větru je protisluneční ochrana díky systému na „suchý zip“ odolná proti působení větru.

Plně integrované řešení z fasádního systému heroal C 50 a protisluneční ochrany heroal VS Z.
Plně integrované řešení z fasádního systému heroal C 50 a protisluneční ochrany heroal VS Z. | Source: heroal

Maximální prostor pro kreativitu

Pro opticky harmonické sladění fasádních systémů heroal C 50 s pláštěm budovy nabízí heroal jako povrchovou úpravu dlouho trvanlivé a povětrnostně odolné práškové lakování heroal hwr ve všech RAL odstínech, exkluzivních barevných odstínech Les Couleurs® Le Corbusier a zušlechťující povrchové úpravě heroal SD. Fasádní systémy heroal C 50 tak splynou s pláštěm budovy.

Další informace naleznete na: www.heroal.cz/fasadni-systemy

ZDROJ: PR článek společnosti heroal