MaMaison Riverside Hotel v Praze získal tři ocenění

MaMaison Riverside Hotel v Praze získal tři ocenění

Společnost MaMaison Hotels & Apartments včera oznámila, že její MaMaison Riverside Hotel v Praze získal tři různá ocenění v rámci TripAdvisor’s Travelers’ Choice Award za rok 2008. MaMaison Riverside Hotel byl vybrán jako třetí nejlepší v kategorii Nejlepší služby v Evropě a také zařazen do vítězné skupiny v kategorii Nejlepší luxusní hotely v Evropě a na světě.

O vítězích v jednotlivých kategoriích TripAdvisor’s Travelers’ Choice Award rozhoduje nejvyšší hodnocení hostů a index popularity TripAdvisor, který je měřítkem celkové spokojenosti. Ocenění TripAdvisor reprezentuje objektivní názor milionů turistů a cestovatelů.

Hotel bude dvakrát větší, včetně nových konferenčních prostor

Práce na rozšiřování prostor hotelu Riverside pokračují podle plánu. Renovace, která probíhá ve vedlejší budově, zvýší počet pokojů téměř na dvojnásobek ze 45 na 81. Práce na rozšíření hotelu začaly na konci minulého roku, přičemž dokončení je plánováno na září 2008. Budovu sousedící s hotelem Riverside, Janáčkovo nábřeží 15, zakoupilo Orco Property Group, mateřská společnost MaMaison Hotels & Apartments, od soukromého vlastníka v roce 2006. Rozšíření hotelu bude mít na starosti firma Jestico & Whiles – architektonické studio se sídlem ve Velké Británii. Po dokončení budou hosté pro vstup do nových prostor a konferenčních zařízení i nadále využívat současný vchod hotelu. Zvýší se také počet parkovacích míst z 10 na 25.

Ve výstavbě jsou také nové konferenční prostory v hotelovém nádvoří. Bude možné zde pořádat velké konference, setkání a shromáždění až pro 100 hostů najednou. Návrh projektu bere v úvahu také potřebnou flexibilitu prostor.  Plocha nabízí možnost rozmanitého uspořádání a může být za pomoci přepážek rozdělena na tři samostatné místnosti s vlastním vchodem do společné haly. Konferenční prostory jsou přístupné i z jídelny a společenské místnosti v suterénu, kde se mohou pořádat společenské akce s kapacitou až 150 osob.

„Do rozšíření Hotelu vkládáme velká očekávání,” říká Miroslav Bukva, generální ředitel MaMaison Riverside Hotel. „Mohli bychom říct, že Riverside prochází takovou malou renesancí. Zdvojnásobení kapacity hotelu určitě prospěje obchodu. Architekti projektu si dali velmi záležet na tom, aby se výsledná podoba nového křídla co nejvíce přibližovala současné budově hotelu. Nicméně, i hosté v novém vylepšeném Riverside hotelu budou mít příležitost vychutnat si atmosféru překrásných dobových interiérů, kterou znají z minulosti. A vzhledem k novým konferenčním prostorám se Riverside určitě stane vyhledávaným místem náročných obchodníků i turistů, kteří přijeli za památkami.”

Zdroj: MaMaison Hotels & Apartments